اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه با استفاده از پاور کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه با استفاده از پاور کامپیوتر

سلام دوستان من یک منبع تغذیه 12 ولتی با استفاده از پاور پرفکت درست کردم ولی وقتی آنرا به یک مصرف کننده وصل میکنم پاور خاموش می شود لطفا راهنمایی بفرمائید که چکار باید بکنم؟

پاسخ : منبع تغذیه با استفاده از پاور کامپیوتر

نوشته اصلی توسط دلگیر نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک منبع تغذیه 12 ولتی با استفاده از پاور پرفکت درست کردم ولی وقتی آنرا به یک مصرف کننده وصل میکنم پاور خاموش می شود لطفا راهنمایی بفرمائید که چکار باید بکنم؟
    سلام دوست عزیز
    اولا سوالتان رادربخش نامربوط پرسیدید
    دوما جواب:خازن های خروجی پاور ببین باد نکردن؟؟ اگه باد کردن با نمونه مشابه عوض کن 100 درصد مشکلتون حل میشه

دیدگاه

سلام دوست عزیز ضمن تشکر از راهنمایی ارزشمند تان این جنب تد یه بنده در موقغ استفاده از وسایل کم مصرف مثل فن کامپیوتر کار میکند ولی وقتی از لامپ 15 آمپر استفاده میشود پاور خاموش می شود فکر میکنم علت مربوط به آی سی میشود که ولتاژ خروجی را کنترل میکند و نمیدونم چطوری عملکرد آی سی را خنثی کنم اگر در اینمورد راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز لیبل پاور رو بخون ببین رو 12+ چند امپر زده؟
        پاورای قدیمی نهایتا 10-12 امپر رو 12 ولت جریان میدن

دیدگاه

سلام دوست عزیز ضمن تشکر از راهنمایی ارزشمند تان این جنب تد یه بنده در موقغ استفاده از وسایل کم مصرف مثل فن کامپیوتر کار میکند ولی وقتی از لامپ 15 آمپر استفاده میشود پاور خاموش می شود فکر میکنم علت مربوط به آی سی میشود که ولتاژ خروجی را کنترل میکند و نمیدونم چطوری عملکرد آی سی را خنثی کنم اگر در اینمورد راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.
          اکثر پاور ها اگه نتونن جریان خروجی مورد نیاز رو تامین کنن خاموش میشن
          شما ببین تو مشخصات برای خروجی چند آمپر نوشته
          مشکلت به احتمال زیاد بخاطر همینه

دیدگاه

غیر فعال کردن آی سی محافظ پاورهای کامپیوتر معمولاً کار ساده ای نیست چون از همه انشعابهای ولتاژ خروجی نمونه میگیره و فقط یه نقطه نیست که راحت قطعش کرد. در ضمن با غیر فعال کردن این بخش احتمال سوختن مدار با کوچکترین خطایی وجود دارد. بنده یک پاور را دستکاری کردم و پس از کلی صرف زمان و درآوردن و جایگزین کردن تعداد زیادی قطعه تونستم پاور را در واقع هک کنم و ولتاژ خروجی را با یک ولوم از 3 تا 30 ولت متغیر کردم اما خیلی زود به خاطر همون قضیه عدم محافظت مدار سوخت و بیخیالش شدم. در کل این کار نسبت به وقتی که باید بذارید و نتیجه نامناسبش اصلاً به صرفه نیست.

دیدگاه

سلام
              پاور در صورتی خاموش میشه که خروجیشو اتصال کوتاه کنی یا جریان بیش از حد ازش بکشی
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X