اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با سیمکارت همراه اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با سیمکارت همراه اول

سلام دوستان من یه مشکل کوچیکی برام پیش اومده که از تجربه بنده خارجه..من براتون مشکلم رو شرح میدم ،اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه بهم بگه.
    خب من یه بردی رو الان زدم که 4تا رله داره که با پیامک کنترل میشه مشکل من اینجاست که وقتی روی بردم، سیم کارت ایرانسل باشه من با گوشی میتونم فرمان بدم حالا چه سیم کارت روی گوشیم ایرانشل چه همراه اول ، فرقی نداره ولی وقتی روی برد سیم کارت همراه اول میزارم دیگه با گوشی نمیتونم فرمان بدم(نه ایرانسل نه همراه اول)...من با چند ازمایشی که انجام دادم متوجه شدم که اگه سیم کارت ایرانسل روی برد باشه sms که دریافت میکنه با وقتی که سیم کارت همراه اول روش هست کمی تفاوت جزعی داره که این تفاوت روی کارکر برنامه یه جورایی اثر میزاره بدین صورت که وقتی پیام دریافت شد میاد 7رقیم اخر شماره رو چک میکنه خب حالا اگه سیم کارت ایرانسل روش باشه مشکلی نیست ولی اگه سیم کارت همراه اول روش باشه بجای 7رقم 123123دریافت میکنه از ماژول...الان یه عکس هم از دستوراتی که اول کار به ماژول میدم هم میزارم.
    درحال حاضر من به دلیل مشکلات انتن دهی سیمکارت ایرانسل مجبورم از همراه اول استفاده کنم که به این مشکل بر خوردم و نمیدونم باید چکار کنم. لطفا کمکم کنید[IMG][/IMG]
    جدیدترین ویرایش توسط مهدی378; ۱۳:۳۸ ۱۳۹۷/۰۱/۲۱.

پاسخ : مشکل با سیمکارت همراه اول

چرا هیچکس جواب نمیده؟ یعنی من اولین نفری هستم که به این مشکل برخوردم؟لطفا یه چیزی بگید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X