ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2015/08/27
    1,756
    1,044

فروشگاه کویر الکترونیک

سلام به دوستان

من در مورد این فروشگاه کویر الکترونیک یه سوال داشتم این که

قطعاتی که گفته اورجینال هست آیا واقعا اورجیناله یا ... ؟؟؟؟
    مثلا میکروکنترلر STM32F767IGT6 قیمت زده 55000 اما فروشگاه های خارجی 11 دلار یا 19 دلار نوشته
    چرا قیمت ها یکیش 11 دلار و یکیش 19 دلار هست ؟؟؟

2018/03/30
    44
    5

پاسخ : فروشگاه کویر الکترونیک

سلام
    متاسفانه این قدر قیمت ها کم و زیاد داره که آدم نمیدونه از کدوم خرید کنه!
    2008/11/04
    521
    518

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamajdi

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام به دوستان

من در مورد این فروشگاه کویر الکترونیک یه سوال داشتم این که

قطعاتی که گفته اورجینال هست آیا واقعا اورجیناله یا ... ؟؟؟؟
    مثلا میکروکنترلر STM32F767IGT6 قیمت زده 55000 اما فروشگاه های خارجی 11 دلار یا 19 دلار نوشته
    چرا قیمت ها یکیش 11 دلار و یکیش 19 دلار هست ؟؟؟
    سلام،
    یه تاپیک با همین مضمون من قبلا ایجاد کرده بودم منتهی در مورد XMEGA:

که پایان بخشش شد نظر استاد کی نژاد:
    نقل قول نوشته اصلی توسط طراح

... در مورد دلایل ارزان تر بودن برخی قطعات که Fake هم نیستند، در پست زیر توضیح داده ام:

(یکی از وارد کنندگان با سابقه در جمهوری در مورد دلیل ارزان تر بودن برخی قطعات که Fake هم نیستند و توسط کارخانه سازنده تولید شده اند، دو مورد را ذکر می کردند. یکی تهیه قطعه از Supplier هایی در چین که تعداد بسیار زیادی از آن قطعه را از شرکت مبدا خریده اند و به همین دلیل قیمت آن برایشان خیلی ارزان تر تمام شده و بنا به سیاست هایشان در هنگام فروش قطعه آن را ارزان می فروشند. مورد دوم هم Renew بودن قطعه است که هر چند توسط کارخانه اصلی تولید شده، اما به دلیل دست دوم بودن دارای قیمت پایینی در بازار چین است.)
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙
    2006/09/05
    25
    0

STM8 و STM32
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید دوستان عزیز لطفا گول شرکت الکترونیکی کویر الکترونیک را نخورید مخصوصا DVD های آمزشی مربوط به ARM مانند STM8 AND STM32 مربوط به مهندس زرکوب که واقع مزخرف می باشد. دوستان گول تبلیغات آن شرکت را نخورید شرکت کویر الکترونیک به لحاظ آموزش بسیار ضعیف می باشد.
    ا همه مسافريم پس بياييد به هم كمك كنيم
    2007/08/02
    1,360
    850

نقل قول نوشته اصلی توسط golden

STM8 و STM32
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید دوستان عزیز لطفا گول شرکت الکترونیکی کویر الکترونیک را نخورید مخصوصا DVD های آمزشی مربوط به ARM مانند STM8 AND STM32 مربوط به مهندس زرکوب که واقع مزخرف می باشد. دوستان گول تبلیغات آن شرکت را نخورید شرکت کویر الکترونیک به لحاظ آموزش بسیار ضعیف می باشد.
    همه آموزش ها بد نیست مثلاآموزش stm32 نسبت به قیمتش بد نیست ولی قبول دارم یک سری آموزش هاش مثل emwin مفتش گرونه
    بر دوستان رفته چه افسوس میخوری
    ما هم مگر جواز اقامت گرفته ایم
    2006/09/05
    25
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr63

همه آموزش ها بد نیست مثلاآموزش stm32 نسبت به قیمتش بد نیست ولی قبول دارم یک سری آموزش هاش مثل emwin مفتش گرونه
    سلام دوست عزیز من از لحاظ قیمت نمی گویم از لحاظ محتویات و بار علمی آن می گویم من برنامه نویسی میکرو AVR و PLC صنعتی را بلدم و خیلی کار کردم می خواستم میکرو STM8 و STM32 را یاد بگیرم داخل اینترنت که سرچ کردم دیدم تنها شرکتی که این آموزش را ارائه می دهد کویر الکترونیک است باورتان نمی شود من DVD آموزشی STM8 را 5 با نگاه کردم متوجه نشدم که چطور باید کار کنم یا ERROR هایی که هنگام برنامه نویسی ایجاد می شود را چطوری باید حل کنم مثلا من مقدماتی آن را نگاه کردم آقای مثلا مهندس زرکوب فقط می گوید از این پروژه کوپی می کنیم این را می نویسی و این رجیستر را اینجوری می نویسی و...... خلاصه اینکه انسان هزینه می کنه تا یاد بگیره و از همه مهمتر هزینه نیست زمانی است که برای گوش دادن و تماشای این آموزش مزخرف می گزاری مهمه.
    اینقدر آموزشهاشون مزخرفه که یک نظر سنجی داخل سایت نمی گزارند و اگر کسی هم اعتراض کنه سریع آن را بلاک می کنند فکر می کنند فقط روش رساند حرف به گوش مردم از طریق سایت خودشان می باشد.
    ویرایش توسط golden : 2020/04/07 در ساعت 10:45
    2019/05/30
    173
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط golden

سلام دوست عزیز من از لحاظ قیمت نمی گویم از لحاظ محتویات و بار علمی آن می گویم من برنامه نویسی میکرو AVR و PLC صنعتی را بلدم و خیلی کار کردم می خواستم میکرو STM8 و STM32 را یاد بگیرم داخل اینترنت که سرچ کردم دیدم تنها شرکتی که این آموزش را ارائه می دهد کویر الکترونیک است باورتان نمی شود من DVD آموزشی STM8 را 5 با نگاه کردم متوجه نشدم که چطور باید کار کنم یا ERROR هایی که هنگام برنامه نویسی ایجاد می شود را چطوری باید حل کنم مثلا من مقدماتی آن را نگاه کردم آقای مثلا مهندس زرکوب فقط می گوید از این پروژه کوپی می کنیم این را می نویسی و این رجیستر را اینجوری می نویسی و...... خلاصه اینکه انسان هزینه می کنه تا یاد بگیره و از همه مهمتر هزینه نیست زمانی است که برای گوش دادن و تماشای این آموزش مزخرف می گزاری مهمه. اینقدر آموزشهاشون مزخرفه که یک نظر سنجی داخل سایت نمی گزارند و اگر کسی هم اعتراض کنه سریع آن را بلاک می کنند فکر می کنند فقط روش رساند حرف به گوش مردم از طریق سایت خودشان می باشد.
    سلام دوست گرامی به نظر کار شما پسندیده نیست. حالا بی زحمت یک مقداری درباره این بردها و مزیت هاش نسبت به arduino برای تازه کار هایی که با آردینو کار میکنن بفرمایید از آردینو به سمت LPC بریم مناسبتره یا STM? آموزش مناسب برای این بردهاSTM32 سراغ دارید/؟
    2006/09/05
    25
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید حمید

سلام دوست گرامی به نظر کار شما پسندیده نیست. حالا بی زحمت یک مقداری درباره این بردها و مزیت هاش نسبت به arduino برای تازه کار هایی که با آردینو کار میکنن بفرمایید از آردینو به سمت LPC بریم مناسبتره یا STM? آموزش مناسب برای این بردهاSTM32 سراغ دارید/؟
    دوست عزیز بله تا زمانی که اعتراض خودت را اعلام نکنی هر بلایی را که می خواهند برسر شما می آورند که متاسفانه اکسرا همین طورند. مثل شما که بی خیال سود جویی بعضی ها از سادگی انسانها می شوند من به DVD آموزشی STM8 شرکت کویر الکترونیک اعتراض کردم به جای پیگیری مشکل من را در داخل تلگرام بلاک کردند. چون واقعا DVD آموزشی STM8 آنها مزخرف است.
    درجواب سوال شما لازمه بگویم میکروهای LPC و STM از خانواده ARM می باشند و صنعتی تر و قدرتمند تر و برد آموزش آنها را متاسفانه می توانی از کویر الکترونیک تهیه کنی و از DVD های آموزشی آنها استفاده نکن از من به شما نصیحت یا اگر خواستی تست بزن و ببین شاید شما یاد بگیری.
    ویرایش توسط golden : 2020/04/07 در ساعت 12:36
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8