اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل فریمور در esp8266

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل فریمور در esp8266

سلام .
    دوستان من ماژول 8266 رو دارم (نسخه01)
    دوستان مشکل اینه که وقتی فریمورک این ماژول رو عوض میکنم دیگه به خوبی قبل کار نمیکنه .
    مثلا برای بار اول که به سیستم وصل میشه خیلی روان کار میکنه و بدون ارور اما وقتی فریمورک عوض میشه برخی از کد ها اجرا نمیشن دیگه و حتما باید ماژول رو restore کنم که به طور موقت مشکل حل بشه . ولی بعد یکی دوبار خاموش روشن شدن دیگه کد ها بخوبی اجرا نمیشن. کد ها رو هم داخل آردیونو مینویسم . (باوند ریت و تنظیم میکنم )
    میشه بگید چیکار کنم ؟ (تقریبا تمام فریمورک های موجود ر وامتحان کردم . ولی این مشکل حل نمیشه )
    مثلا داخل دو آردیونو کدی نوشتم که به خوبی با یک شبکه باهم کار میکنن اما وقتی فریمورک یکی از ماژول ها عوض میشه دیگه اتصال شبکه برقرار نمیشه . (این مورد خیلی داره اذیتم میکنه)مطمئنا مشکل از کد ها نیست . نمیدونم این وسط چه اتفاقی میوفته که اینطوری میشه .

پاسخ : مشکل فریمور در esp8266

قطعی شبکه دارید یا اصلا وصل نمیشه. من آخرین فریمور را ریختم روی ماژول ، به خوبی تو مد TCP کار کرد و قطعی هم نداشتم. البته من با XMEGA برنامه نویسی کرده بودم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MCUGPU نمایش پست ها
      قطعی شبکه دارید یا اصلا وصل نمیشه. من آخرین فریمور را ریختم روی ماژول ، به خوبی تو مد TCP کار کرد و قطعی هم نداشتم. البته من با XMEGA برنامه نویسی کرده بودم.
      والا حقیقتا وصل میشه اما برخی از مد ها رو به خوبی اجرا نمیکنه . تقریبا میشه گفت یه جور قطعی هست . روی بعضی مد ها گیر میکنه .
      آخرین فریمورک رو از کجا دانلود کردین ؟ ممنون میشم لینکش رو بدید تست کنم .

دیدگاه

از سایت خود شرکت اصلی ESP

دیدگاه

برای اپدیت از فیلم زیر استفاده کنین
          https://www.youtube.com/watch?v=UyNr_fiCWno&t=278s

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X