اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاربردیه قطعه به نام فلترچیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاربردیه قطعه به نام فلترچیست؟

با سلام به همه دوستان .می خواستم یه مدار فیلتر پایین گذر برای مدارم طراحی کنم.این قطعه رو پیدا کردم تو سایت خواستم مطمین بشم این کارم و راه میندازه؟
    فیلتر KBF-450P-6A
    eshop-hodhod.ir

پاسخ : کاربردیه قطعه به نام فلترچیست؟

سلام
    قطعه به اسم فیلتر هست یا فلتر؟
    شماره سریال یا آدرس سایت رو قید می کنین؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام
    قطعه یک فیلتر میانگذر 450 کیلوهرتز با پهنای باند کمتر از 6 کیلوهرتز هست.
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baby_1 نمایش پست ها
      سلام
      قطعه به اسم فیلتر هست یا فلتر؟
      شماره سریال یا آدرس سایت رو قید می کنین؟
      ممنون بابت پاسخ سریع تون .مشخصات لازم برای شناسایی محصول در سایت قید کردم.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

من ازامواج زیاد مطلع نیستم.و دانش زیادی در پردازش سیگنال ها ندارم.اگه میشه راهنمایی کنید.
      بنده یه مداری میکروکنترلری دارم و هیج نویزی درمدارم نیسست.اینو از روی عملکرد بسیار ایده ال مدارم در طی چند ساله متوجه شدم.الان دوباره می خواهم pcbسفارش بدم.این مدارم به ولتاژ برق شهر وصل میشه و با ترانس 12ولتی 500میلی امپر کاهش یافته و با رگولاتورتثبیت میشه.می خواهم در مدارم فیلتر پایین یا میان گذر گذر بذارم.فقز برای اینکه نویزهای حاصل از برق روی میکرو نیفته .لازمه اینو در مدارم بذارم.؟اگه لازمه مشخصاتش چی باشه .تقریبا؟
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

سلام
        خواهش می کنم
        به هیچ عنوان این المان پاسخگوی کاربرد شما نیست. فرکانسهای ثابت نویز خروجی منبع رو دارید؟(نویز متغییر با زمان منظورم نیست منظورم نویز جمع شوند ناشی از سیگنال برق هست) 50 هزتر یا 100 هرتز هست یا مقادیر دیگر؟
        هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X