اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال دو طرف روی برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال دو طرف روی برد

سلام به همه
    من یه برد دولایه طراحی کردم و با اسید توی خونه چاپش کردم. الان میخوام سوراخ هایی که دو طرف برد رو به هم وصل میکنه رو به هم متصل کنم. قبلنا از پایه های led استفاده میکردم و اونارو داخل سوراخ ها به دو طرف pcb لحیم می کردم. توی اینترنت گشتم و یه پدهای فلزی پیدا کزدم که استوانه ای شکلن و توی سوراخ ها قرار میگیرن و از دو طرف برد پهن میشن و بعد لحیم میشن. کسی میدونه کجا از این پدها می فروش؟
    لینک تصویر این قطعه رو میزارم
    Open-Source-Hardware, Elektronik-Bausätze, Entwicklungsboards und Photovoltaik-Komponenten
    جدیدترین ویرایش توسط mohsen_k.nazar; ۱۸:۵۰ ۱۳۹۷/۰۲/۰۲.

پاسخ : اتصال دو طرف روی برد

نوشته اصلی توسط mohsen_k.nazar نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه برد دولایه طراحی کردم و با اسید توی خونه چاپش کردم. الان میخوام سوراخ هایی که دو طرف برد رو به هم وصل میکنه رو به هم متصل کنم. قبلنا از پایه های led استفاده میکردم و اونارو داخل سوراخ ها به دو طرف pcb لحیم می کردم. توی اینترنت گشتم و یه پدهای فلزی پیدا کزدم که استوانه ای شکلن و توی سوراخ ها قرار میگیرن و از دو طرف برد پهن میشن و بعد لحیم میشن. کسی میدونه کجا از این پدها می فروش؟
    لینک تصویر این قطعه رو میزارم
    http://www.watterott.com/en/Rivets-T.../06mm-1000-pcs
    با سلام:
    استفاده ازاین پدهای فلزی قبل از تکنیک متالیزه کردن بورد های دو طرفه استفاده می شد. برای اتصال دادن دو طرف بورد به جای این قطعه از سیم های اضافه پایه مقاومت ها استفاده کنید. حدود 3 میلیمتر پایه مقاومت را وارد سوراخ فیبر مدار چاپی کنید و از هر دو طرف سر سیم هارا لحیم کنید. به همین راحتی فیبر شما از دو طرف پیدا می کند.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
      با سلام:
      استفاده ازاین پدهای فلزی قبل از تکنیک متالیزه کردن بورد های دو طرفه استفاده می شد. برای اتصال دادن دو طرف بورد به جای این قطعه از سیم های اضافه پایه مقاومت ها استفاده کنید. حدود 3 میلیمتر پایه مقاومت را وارد سوراخ فیبر مدار چاپی کنید و از هر دو طرف سر سیم هارا لحیم کنید. به همین راحتی فیبر شما از دو طرف پیدا می کند.
      ممنون. خودم همین کارو میکنم ولی میخواستم بردم بهتر بشه با این کار

دیدگاه

ممنون. خودم همین کارو میکنم ولی میخواستم بردم بهتر بشه با این کار
        اگر می خواهید بورد شما زیباتر شود، پایه ها را کوتاه تر لحیم کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
          اگر می خواهید بورد شما زیباتر شود، پایه ها را کوتاه تر لحیم کنید.
          درسته ولی من برد رو خودم ساختم و با رنگ فرابنوش رنگش کردم و قرار بفروش برسه. برای همین میی خوام بدونم اسمه این قطعه چیه

دیدگاه

درسته ولی من برد رو خودم ساختم و با رنگ فرابنوش رنگش کردم و قرار بفروش برسه. برای همین میی خوام بدونم اسمه این قطعه چیه
            با سلام:
            نام انگلیسی این قطعه آی لت است و فقط بصورت خریداری از خارج کشور برای مراکز دولتی وارد می شد. در فروشگاه های داخلی ندیدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X