ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2017/07/19
    5
    3

مشکل ازکار افتادگی ماژول esp8266

سلام به همگی .
    دوستان من به یه مشکل خیلی عجیب در این ماژول برخورد کردم که باعث شده دو تا از ماژول هام از کار بیفته .
    زمانی که من ماژول را خریداری کردم به درستی کار می کرد و تنظیماتش رو روی مودم قرار دادم و با استفاده از گوشی مبایل بهش وصل شدم. همه چیز خوب بود تا زمانی که من دستور AT+RST رو برای ماژول ارسال کردم و ماژول دیگه به دستورات AT پاسخ نداد و led روی برد مدام روشن است ، در صورتی که قبل فقط زمان روشن شدن یه چشمک میزد. ولی همچنان گوشی مبایل که قبلا تنظیمات رو روش انجام داده بودم به وایفای ماژول وصل میشه که نشون میده ماژول سالمه . از مقاومت هم در پایه های ارتباط سریال هم استفاده کردم که به ماژول آسیب نرسد و حالا هم زمانی که مبدل USB به TTL به ماژول وصل میکنم LED مربوط به RX مدام روشن است و فقط موقع روشن کردن ماژول یه سری اطلاعات درهم ارسال میکنه . روی یه ماژول دیگه این کارو کردم که اون هم دچار همین مشکل شده. از ریست تخت افزاری هم استفاده کردم که ولی مشکل حل نشد. تغذیه ماژول هم کاملا جدا کردم و از پاور کامپیوتر استفاده کردم.
    اگه کسی میدونه چهجوری میشه این مشکل رو حل کنم و ماژول رو به حالت اول برگردونم لطفا راهنمایمون کنه که واقعا بهش نیاز شدید دارم.
    ویرایش توسط 1397 : 2018/04/24 در ساعت 12:07 دلیل: بازگو نکردن یه سری تعقیرات
    2017/07/19
    5
    3

پاسخ : مشکل ازکار افتادگی ماژول esp8266

سلام دوستان.
    مشکل حل شد فریموری که روی ماژول میریختم مشکل داشت برای همین کار نمیکرد ، و یه فریمور جدید از اینترنت گرفتم و مشکل کاملا حل ، ولی همچنان دستور AT+RST باعث از کار افتادن ماژول میشه که مجددا فریمور عوض بشه درست میشه.
    2008/05/26
    1,045
    535

نقل قول نوشته اصلی توسط 1397

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوستان.
    مشکل حل شد فریموری که روی ماژول میریختم مشکل داشت برای همین کار نمیکرد ، و یه فریمور جدید از اینترنت گرفتم و مشکل کاملا حل ، ولی همچنان دستور AT+RST باعث از کار افتادن ماژول میشه که مجددا فریمور عوض بشه درست میشه.
    سلام
    چه فریموری میریزی روی ماژول؟
    من ورژن ESP8266_NONOS_SDK_V2.0.0_16_08_10 که فک کنم الان آخرین ورژن باشه ریختم و بدون مشکل کار میکنه!
    2018/03/10
    16
    4

من هم آخرین ورژن فریمور را استفاده کردم و مثل ساعت کار میکند.
    2017/07/19
    5
    3

فریموری رو که قبلا استفاده میکردم از یکی از دوستانم گرفته بودم و چون خودش هم از این فریمور استفاده میکنه و بدون مشکل با ماژول ها کار میکنه ، من هم فکر می کردم مشکل از سخت افزاره. تا این که دیگه خسته شدم و از سایت Espressif یه نسخه دانلود کردم که فکر کنم 1.2 بود ، و حالا بدون مشکل کار میکنه و نمیدونم چرا دستور ریست رو براش میفرستم بعضی مواقع خوبه و بعضی مواقع باید دوباره فریمور رو روش بریزم.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5