اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کانکتور آنتن گوشی موبایل سامسونگ سری galaxy

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کانکتور آنتن گوشی موبایل سامسونگ سری galaxy

سلام خدمت اساتید گرامی

کانکتور آنتن گوشیم هنگام تعمییر از روی بورد کنده شده و دنبال این قطعه هستم. کانکتور خیلی شبیه کانکتور ipx هست که در فروشگاه eca هم موجوده ولی نمیدونم آیا سایزش همینه یا نه. کانکتور روی گوشی که خیلی کوچیکه تصویرش رو آپلود کردم. ممنون میشم اگر دوستی اطلاع داره که آیا این کانکتور همونه یا نه اطلاع بده یا بگه کجا میتونم پیدا کنم.
    پیشاپیش از همه بزرگواران ممنونم
    جدیدترین ویرایش توسط Bahadorgamer; ۲۳:۱۷ ۱۳۹۷/۰۲/۱۲.

پاسخ : کانکتور آنتن گوشی موبایل سامسونگ سری galaxy

نوشته اصلی توسط Bahadorgamer نمایش پست ها

سلام خدمت اساتید گرامی

کانکتور آنتن گوشیم هنگام تعمییر از روی بورد کنده شده و دنبال این قطعه هستم. کانکتور خیلی شبیه کانکتور ipx هست که در فروشگاه eca هم موجوده ولی نمیدونم آیا سایزش همینه یا نه. کانکتور روی گوشی که خیلی کوچیکه تصویرش رو آپلود کردم. ممنون میشم اگر دوستی اطلاع داره که آیا این کانکتور همونه یا نه اطلاع بده یا بگه کجا میتونم پیدا کنم.
    سلام دوست عزیز
    اول بهتر بود مدل گوشیتون رو میگفتید
    بعد اینکه مطمعن هستید ک کانکتور انتن هست؟ ایا روش چیزی نصب میشه؟تو بعضی مدل ها دیدم واسه وصل کردن دو برد جدا از کنار قاب یه سیم هست ک توسط کانکتور ریز بهم وصل میشن

بعد اینکه اگه اون کانکتور شبیه به شیپور هست و سیمی بهش وصل نمیشه اصلا مهم نیست مسیرش رو یسره کنی حل میشه
    یه عکس از نزدیک این کانتکور بزار اگه با لوپ بزاری ک بهتر میشه

دیدگاه

ممنونم دوست عزیز از پاسختون
      بله بهش آنتن وصل بوده که سر بی احتیاطی از جا کنده شد. مدل گوشی هم گلکسی اس 3 هست
      تصویرش رو گذاشتم شرمنده یکم کیفیت پایینه متاسفانه خود گوشی الان دستم نیست.

جدیدترین ویرایش توسط Bahadorgamer; ۰۲:۴۶ ۱۳۹۷/۰۲/۱۳.

دیدگاه

ممنونم دوست عزیز از پاسختون
        بله بهش آنتن وصل بوده که سر بی احتیاطی از جا کنده شد. مدل گوشی هم گلکسی اس 3 هست
        تصویرش رو گذاشتم شرمنده یکم کیفیت پایینه متاسفانه خود گوشی الان دستم نیست.

سلام
        خب شما اگه تعمیرکار هستی میتونی از گوشی های سونی الجی و تبلت های ایسوس در بیاری ازین سوکت ها من بیشتر تو تبلت های ایسوس دیدم و اینکه میتونی لحیم کنی خیلی راحت نیاز به سوکت هم نیست 2 رشته سیم بیشتر نیس ک

دیدگاه

نه تعمیرکار نیستم دوست عزیز
          بله اگر پیدا نکردم چاره ای جز لعیم کردن مستقیم سیم نیست
          ممنونم

دیدگاه

نه تعمیرکار نیستم دوست عزیز
            بله اگر پیدا نکردم چاره ای جز لعیم کردن مستقیم سیم نیست
            ممنونم
            چیز مهمی نیست ک بخوای حتما سوکت بزنی با لحیم بهتر هم میشه

دیدگاه

س

سلام خدمت اساتید گرامی

سلام
              این کانکتور انتن هوایی هست و راحت میتونی پیدا کنی
              مدل مشابه این کانکتور در گلکسی اس تو .اس فور. اس فایو و سری نوت تا نوت فور است
              بقیه ی کانکتور ها درسته این شکلن ولی گاهی اوقات جواب نمیدن چون در اولین دفعه قرار دادن انتن سوزن داخلش کج یا شکسته میشه ک انتن دهی گوشی به مراتب کم میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tohid amini نمایش پست ها
                س
                سلام
                ممنونم از پاسختون
                متاسفانه هنوز این کانکتور رو پیدا نکردم. تصمیم گرفتم خود کابل رو مستقیما لعیم کنم به پایه های کانکتور. فقط نکته اینجاست که کابل برای اینکار کوتاهه میخواستم بدونم آیا میشه با سیم لاکی طول کابل آنتن رو افزایش بدم؟ اصلا سیم لاکی مناسب هست یا ممکنه مشکل نویز بوجود بیاد؟ یا اصلا میشه کابل آنتن خود گوشی رو بیخیال بشم و کلا اون دو نقطه رو با سیم معمولی یا سیم لاکی به هم وصل کنم؟

سلام
                این کانکتور انتن هوایی هست و راحت میتونی پیدا کنی
                مدل مشابه این کانکتور در گلکسی اس تو .اس فور. اس فایو و سری نوت تا نوت فور است
                بقیه ی کانکتور ها درسته این شکلن ولی گاهی اوقات جواب نمیدن چون در اولین دفعه قرار دادن انتن سوزن داخلش کج یا شکسته میشه ک انتن دهی گوشی به مراتب کم میشه
                سلام
                ممنونم از پاسختون
                متاسفانه هنوز این کانکتور رو پیدا نکردم. من تعمیر کار نیستم و نمیتونم از روی گوشی دیگه ای جدا کنم. تصمیم گرفتم خود کابل رو مستقیما لحیم کنم به پایه های کانکتور. فقط نکته اینجاست که کابل برای اینکار کوتاهه میخواستم بدونم آیا میشه با سیم لاکی طول کابل آنتن رو افزایش بدم؟ اصلا سیم لاکی مناسب هست یا ممکنه مشکل نویز بوجود بیاد؟ یا اصلا میشه کابل آنتن خود گوشی رو بیخیال بشم و کلا اون دو نقطه رو با سیم معمولی یا سیم لاکی به هم وصل کنم؟
                جدیدترین ویرایش توسط Bahadorgamer; ۱۹:۰۰ ۱۳۹۷/۰۳/۰۱.

دیدگاه

سلام
                  ممنونم از پاسختون
                  متاسفانه هنوز این کانکتور رو پیدا نکردم. من تعمیر کار نیستم و نمیتونم از روی گوشی دیگه ای جدا کنم. تصمیم گرفتم خود کابل رو مستقیما لحیم کنم به پایه های کانکتور. فقط نکته اینجاست که کابل برای اینکار کوتاهه میخواستم بدونم آیا میشه با سیم لاکی طول کابل آنتن رو افزایش بدم؟ اصلا سیم لاکی مناسب هست یا ممکنه مشکل نویز بوجود بیاد؟ یا اصلا میشه کابل آنتن خود گوشی رو بیخیال بشم و کلا اون دو نقطه رو با سیم معمولی یا سیم لاکی به هم وصل کنم؟
                  بهتر از سیم لاکی
                  سیم هندزفری است که واقعا برای انتن خوبه
                  من تو این مواقع از سیم هندزفری استفاده میکنم و جواب میگیرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X