ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2010/02/23
    اصفهان
    164
    30

مشکل با التیوم

سلام دوستان
    یه مشکلی که با التیوم داشتم اینه که وقتی پی سی بی را مسیر کشی کردم و بعد یک سری تغییرات تو شماتیک دادم ، بعد از آپدیت کرد پی سی بی ،نرم افزار میاد و قطعاتی را که اصلا من تغییراتی ندادم (در محیط شماتیک) ،در محیط پی سی بی خودش از جاشون حذف میکنه و دوباره میاره تو محیط پی سی بی و یه گوشه تو روم قرار میده .
    تو این عکس اون فلش های سمت چپ جای مقاومت ها هست که من جایگذاری کردم و مسیر کسی شده . منتها بعد از یه تغییر کوچیک تو شما تیک ( که مربوط به این مقاومت ها نبود ) و اپدیت پی سی بی خودش حذفشون کرد و آوردشون اونجا که سمت راست نشون دادم .
    الان هم شما تیکر و نه پی سی بی را هیچ تغییری نمیدم و آپدیت میکنم ، دوباره این مقاومت ها را تغییرات در نظر میگیره و میخواد تغییرشون بده .چجوری باید این مشکل رو حل کنم ؟

.
    ویرایش توسط mohamad0 : 2018/05/19 در ساعت 13:42
    محمد.م
    2010/02/23
    اصفهان
    164
    30

پاسخ : مشکل با التیوم

دوستان لطفا کمک کنید .
    محمد.م
    2008/04/14
    161
    28

یه پیشنهاد:
    اون روم رو بزرگتر کنید به اندازه کل برد یا روم رو پاک کنید و در هر آپدیت هم اجازه ندید ساخته بشه.
    شاید مشکل حل بشه. البته راه حل اصولی نیست...
    2015/08/27
    1,756
    1,020

اگه تغیرشون ندادی تو شماتیک پس نباید تو pcb همچین کاری انجام بده
    الان به نظرم آلتیوم فکر میکنه که شما این قطعات رو دوباره تغیر دادی برای همین همچین کاری رو تو pcb انجام میده . . .

به نظرم تمامی اون قطعات رو از شماتیک پاک کنید بعدش آپدیت کنید بعد دوباره اضافه کنید دوباره که آپدیت میکنید به pcb اضافه میکنه اما بعد از این دیگه نباید چنین کاری انجام بده . . .
    این طوری یه جورایی قطعات رو ریست کردیم و شاید اینطوری حل بشه . . .
    اگه حل شد اطلاع بدید . . .
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

2013/03/18
    babol
    1,394
    666

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad0

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوستان
    یه مشکلی که با التیوم داشتم اینه که وقتی پی سی بی را مسیر کشی کردم و بعد یک سری تغییرات تو شماتیک دادم ، بعد از آپدیت کرد پی سی بی ،نرم افزار میاد و قطعاتی را که اصلا من تغییراتی ندادم (در محیط شماتیک) ،در محیط پی سی بی خودش از جاشون حذف میکنه و دوباره میاره تو محیط پی سی بی و یه گوشه تو روم قرار میده .
    تو این عکس اون فلش های سمت چپ جای مقاومت ها هست که من جایگذاری کردم و مسیر کسی شده . منتها بعد از یه تغییر کوچیک تو شما تیک ( که مربوط به این مقاومت ها نبود ) و اپدیت پی سی بی خودش حذفشون کرد و آوردشون اونجا که سمت راست نشون دادم .
    الان هم شما تیکر و نه پی سی بی را هیچ تغییری نمیدم و آپدیت میکنم ، دوباره این مقاومت ها را تغییرات در نظر میگیره و میخواد تغییرشون بده .چجوری باید این مشکل رو حل کنم ؟
    دوست عزیز بیاید وقتی قطعات مورد نظر رو به پی سی بی اضافه کردید و اضافه ها رو پاک کردید . حالا از گزینه ی دیزاین محیط پی سی بی بیاید شماتیک رو آپدیت کنید. هرچی اضافه باشه تو شماتیک پاک میشه . و تغییرات پی سی بی تو شماتیک داده میشه.

موفق باشید.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
    2010/02/23
    اصفهان
    164
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamajdi

اگه تغیرشون ندادی تو شماتیک پس نباید تو pcb همچین کاری انجام بده
    الان به نظرم آلتیوم فکر میکنه که شما این قطعات رو دوباره تغیر دادی برای همین همچین کاری رو تو pcb انجام میده . . .

به نظرم تمامی اون قطعات رو از شماتیک پاک کنید بعدش آپدیت کنید بعد دوباره اضافه کنید دوباره که آپدیت میکنید به pcb اضافه میکنه اما بعد از این دیگه نباید چنین کاری انجام بده . . .
    این طوری یه جورایی قطعات رو ریست کردیم و شاید اینطوری حل بشه . . .
    اگه حل شد اطلاع بدید . . .
    سلام
    ممنون بابت پاسختون . از این روش حل شد .

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinam

دوست عزیز بیاید وقتی قطعات مورد نظر رو به پی سی بی اضافه کردید و اضافه ها رو پاک کردید . حالا از گزینه ی دیزاین محیط پی سی بی بیاید شماتیک رو آپدیت کنید. هرچی اضافه باشه تو شماتیک پاک میشه . و تغییرات پی سی بی تو شماتیک داده میشه.

موفق باشید.
    سلام
    ممنون بابت پاسختون .
    از این روش مشکل حل نشد .
    محمد.م
    2007/12/05
    5
    0

سلام دوستان وقت بخیر
    تو کتابخانه ی شماتیک من ای سی lpc1768 دو پارت داره به خاططر تعداد زیاد پایه ها
    حالا نمی دونم چرا وقتی وارد محیط pcb می شم دو تا میکروکنترولر دارم در صورتی که باید یکی داشته باشم
    کسی می دونه چرا؟
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7