اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساختن اپ داخلی ماژول های sim

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساختن اپ داخلی ماژول های sim

سلام
    اول سابقه خودم : با ماژول های سری sim900 , sim800 sim808 پروژه های زیادی زدم که همگی موفق بوده
    خوب بریم سراغ اصل ماجرا:
    داخل ماژول های sim800 یه جور نرم افزار میشه نوشت که قابلیت های اون رو تغییر میده میشه یا فعال کرد مثل بلوتوٍ ث و....
    با کمی دقت متوجه میشن که این ماژول ها پشتیبانی از ال سی دی و کی پد و بلوتوث و .... رو الکی نذاشتن و یه فضای اپ داخلی هم الکی درنظر نگرفتن
    منظورم این هست که میشه برای این ماژول برنامه داخلی نوشت تا بدون نیاز به میکرو کارش رو انجام بده

راهنمایی میخوام که نرم افزار چی هست و یا اپ نوتی چیزی
    جدیدترین ویرایش توسط abbasalifix; ۱۳:۳۰ ۱۳۹۷/۰۳/۰۴.
    مدت هاست نیستم

پاسخ : ساختن اپ داخلی ماژول های sim

سلام دوست عزیز
    من سوالی از خدمتت داشتم
    از کدام نرم افزار(IDE) استفاده میکنی؟
    اگه از نرم افزار های کرک شده استفاده میکنید با گذشت زمان مشکلی پیش نمیاد؟ اصلا امکانش هست مشکلی پیش بیاد؟
    اميدوارم خدا پنجره باز اتاقتون باشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasalifix نمایش پست ها
      سلام
      اول سابقه خودم : با ماژول های سری sim900 , sim800 sim808 پروژه های زیادی زدم که همگی موفق بوده
      خوب بریم سراغ اصل ماجرا:
      داخل ماژول های sim800 یه جور نرم افزار میشه نوشت که قابلیت های اون رو تغییر میده میشه یا فعال کرد مثل بلوتوٍ ث و....
      با کمی دقت متوجه میشن که این ماژول ها پشتیبانی از ال سی دی و کی پد و بلوتوث و .... رو الکی نذاشتن و یه فضای اپ داخلی هم الکی درنظر نگرفتن
      منظورم این هست که میشه برای این ماژول برنامه داخلی نوشت تا بدون نیاز به میکرو کارش رو انجام بده

راهنمایی میخوام که نرم افزار چی هست و یا اپ نوتی چیزی
      این دوتا فایل میتونه براتون مفید باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin_a_y نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        من سوالی از خدمتت داشتم
        از کدام نرم افزار(IDE) استفاده میکنی؟
        اگه از نرم افزار های کرک شده استفاده میکنید با گذشت زمان مشکلی پیش نمیاد؟ اصلا امکانش هست مشکلی پیش بیاد؟
        سلام
        چه فرقی میکنه نه همه درست کار کردن و مشکلی ندارن ، از نظر من که تا الان یشتر مشکلات به خودم که بد برنامه رو نوشته بودم بر میگرده تا خراب بودن نرم افزار
        خیلی کم جاهایی بوده که مشکل ساز شده در شرط های چند تایی یا کوچکتر بزرگتر ها در عملیات ریاضیاتی که میشه گفت باگ خود نرم افزار بوده

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

آفرین بر شما که منظورم رو گرفتی
        من هم توی همین زمینه میخوام
        هر چی بیشتر بهتر
        مدت هاست نیستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X