اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

(قطه ناشناس) پین فنری از کجا تهیه کنم؟ لطفا عکس رو ببینید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

(قطه ناشناس) پین فنری از کجا تهیه کنم؟ لطفا عکس رو ببینید

سلام . روی دستگاههایی که مواد مصرفی الکترونیکی دارند مثلا چیپ که جا زده میشه. برای برقراری اتصال اونها از پینهای فنری که در شکل دیده میشه استفاده میکنند که در سایزهای مختلف تابحال دیدم ولی جایی رو ندیدم که از اینها بفروشه. اولا اسمشون چیه و دوما از کجا تهیه کنم. با تشکر

پاسخ : (قطه ناشناس) پین فنری از کجا تهیه کنم؟ لطفا عکس رو ببینید

در مورد این قطعات:

در بازار ایران، اسمش «تست پوینت طلایی » و نام انگلیسی آن هم «PCB Mount Test Point» یا «Surface Mount Test Point» است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور نمایش پست ها
      در مورد این قطعات:

در بازار ایران، اسمش «تست پوینت طلایی » و نام انگلیسی آن هم «PCB Mount Test Point» یا «Surface Mount Test Point» است.
      اینها فنری هستند، یعنی فرو میرن داخل تا اتصالها همگی درست برقرار بشه. ولی تست پوینتها معمولا فقط یک پینند که اسمش هم مشخصه برای چه کاری استفاده میشه.
      همین تست پوینتها رو از کجا میشه تهیه کرد؟

دیدگاه

انواع فنری، اسمشان «Spring Loaded Test Probe یا Pogo Pin test jig» است. در مورد تست پوینت هم؛ در بخش تصاویر گوگل، به فارسی، کلید واژه ی «تست پوینت طلایی» را جستجوبفرمایید تا فروشگاههای مربوطه را پیدا کنید.

دیدگاه

از پاساژ علاءالدین - عباسیان و پاساژ امجد واقع در خیابان جمهوری نرسیده به پل حافظ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور نمایش پست ها
            انواع فنری، اسمشان «Spring Loaded Test Probe یا Pogo Pin test jig» است. در مورد تست پوینت هم؛ در بخش تصاویر گوگل، به فارسی، کلید واژه ی «تست پوینت طلایی» را جستجوبفرمایید تا فروشگاههای مربوطه را پیدا کنید.
            متاسفانه با سرچ به جایی نرسیدم که متوسل به انجمن شدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
              سلام . روی دستگاههایی که مواد مصرفی الکترونیکی دارند مثلا چیپ که جا زده میشه. برای برقراری اتصال اونها از پینهای فنری که در شکل دیده میشه استفاده میکنند که در سایزهای مختلف تابحال دیدم ولی جایی رو ندیدم که از اینها بفروشه. اولا اسمشون چیه و دوما از کجا تهیه کنم. با تشکر
              http://s9.picofile.com/file/8327404792/mojalan.jpg
              درود برشما
              دوست عزیز تونستید قطعه رو پیدا کنید؟ بنده هم خیلی دنبال این قطعه هستم. اگر پیدا شدلطفا به بنده هم اطلاع دهید.
              با سپاس

دیدگاه

سلام من از فنر های بند ساعت استفاده میکنم خیلیهم خوب جواب میده ارزون هم هست

دیدگاه

متوجه نشدم چی رو میگید، یادم نمیاد تو بند ساعت فنر دیده باشم!ولی قاعدتا باید از ساعت فروشیها تهیه کنم! درسته.؟ عکسی چیزی نداشتین ازش!
                  اصلاح: اون قطعه ای که بند رو به ساعت وصل میکنه ، اوکی

دیدگاه

سلام من این قطعه را دیروز خریدم 2700 تومان با هولدرش 3700 تومان

آدرس:خ جمهوری-پاساژ توکلی-زیر همکف-تکنولوژی مدرن ایران-پلاک 8-فروشگاه توکلی-021-66724300

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MOJTABAYAZDAN نمایش پست ها
                      سلام من این قطعه را دیروز خریدم 2700 تومان با هولدرش 3700 تومان

آدرس:خ جمهوری-پاساژ توکلی-زیر همکف-تکنولوژی مدرن ایران-پلاک 8-فروشگاه توکلی-021-66724300
                      عکسشو میذارید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X