اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کامپایلر جدید mikroC PRO for AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کامپایلر جدید mikroC PRO for AVR

به نام خدا سلم دوستان من این کامپایلر رو از سایت mikroe در یافت کردم میخواستم بدونم شما کرکی برای اون سراغ ندارید و این که این نرم افزار از نظر کیفیت کد در چه سطحی است متشککرم :agree:

پاسخ : کامپایلر جدید mikroC PRO for AVR

سلام دوست عزیز.به نظر من محیط قدرتمندی نداره.حتی CV AVR از اون قوی تره.نظر من اینه که تو C بهترین Compiler نرم افزار Win AVR است که محیط و امکانات فوق العاده ای داره.مثلا Code Wizard اش کولاکه :NO:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hamic
      سلام دوست عزیز.به نظر من محیط قدرتمندی نداره.حتی CV AVR از اون قوی تره.نظر من اینه که تو C بهترین Compiler نرم افزار Win AVR است که محیط و امکانات فوق العاده ای داره.مثلا Code Wizard اش کولاکه :NO:
      سلام
      حق با شماست
      تا چند روز دیگه اولین آموزش فارسی اون به کمک دوستان منتشر می کنیم
      منتظر باشید

دیدگاه

به نام خدا سلام بچه ها من مشکلم سر کیفیت کمد نیست چون اگر مشکل کیفیت کد داشته باشم با کد ویژن مشکلی ندارم من از محیط نرم افزار microc for avr خیلی خوشم اومده و همچنین امکانات خیلی خوبش اگر میشه لطف کنید من رو در مورد پیدا کردن کرک این نرم افزار کمک کنید. متشککرم

دیدگاه

سلام
          با یک فیلتر شکن برو به این سایت و آخرین نسخه موجود رو ( mikroC PRO for AVR 2008 v1.35 + Crack ) بردار سایت روسی است از Google Translate میتونی استفاده کنی موفق باشی. :bye

دیدگاه

راستی یادم رفت رمز باز کردن فایل rar هم (rl-team.net) است. :wow:

دیدگاه

سلام دوستان /
              کامپایلر MikroC خیلی کامله . یه حسنشم help سخت افزاریشه .اینم آدرس نرم افزار و کرک ورژن2008 این کامپایلر قوی
              موفق باشید......

دیدگاه

سلام .کامپایلر خوبیه اینم لینک کرک و نرم افزارش mikroC pro AvR 2008:

mikroC AVR v1.23 :icon_razz:
                Setup: http://rapidshare.com/files/168285047/mikroC.pro.avr.2008.v123_setup_sonsivri.com.zip
                Fix: http://rapidshare.com/files/171862833/mikroC.pro.for.avr.2008_fix_sonsivri.com.rar

تشکر یادتون نره. مرسی :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X