ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 54
    2018/06/08
    101
    15

پاسخ : انتخاب ماژول بلوتوث مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood Ashoori

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اگر شما مطالعه می*کردید جواب این سوالات رو می*گرفتید ، ماژول ۰۸ ورژن ۴ هست ، ماژول ۰۶ به آیفون وصل نمیشه ، ماژول ۰۶ در مود مستر نمیره و با گوشی pair نمیشه ، فقط با اپ مخصوص ترمینال به شما میده . از طرف دیگه ماژول ۰۵ پیدا نمیشه در بازار ، حتما مدل با برد کمکی تهیه کنید تا در مونتاژ به مشکل نخورید
    ا
    استاد اتفاقا دقیق مطالعه میکنم ولی این دلیل هایی که آوردین زیاد رو کار من تاثیر نداره.
    فقط میشه راجع به pair نشدن و کامندی بودن hc06 بیشتر توضیح بدید؟
    2018/02/22
    1,096
    703

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Skylake

ا
    استاد اتفاقا دقیق مطالعه میکنم ولی این دلیل هایی که آوردین زیاد رو کار من تاثیر نداره.
    فقط میشه راجع به pair نشدن و کامندی بودن hc06 بیشتر توضیح بدید؟
    درود ، دیدید میخواید یک هدفون بلوتوث به گوشی وصل کنید ، روی اسمش میزنید و گوشی متصل میشه ؟با این ماژول ها این اتفاق نمی*افته ، یعنی pair انجام میشه.ولی به ماژول کانکت نمیشه. توی منوی بلوتوث ، گوشی به چیزی وصل نیست ، ولی توی اپلیکیشن که میرید ، ماژول رو سرچ میکنه ، روی ماژول کلیک میکنید و اطلاعات سریال می*فرستید.
    ویرایش توسط Masood Ashoori : 2018/06/15 در ساعت 15:59
    2018/06/08
    101
    15

درود ، دیدید میخواید یک هدفون بلوتوث به گوشی وصل کنید ، روی اسمش میزنید و گوشی متصل میشه ؟ توی ۰۶ این اتفاق نمی*افته ، یعنی pair انجام نمیشه. توی منوی بلوتوث ، گوشی به چیزی وصل نیست ، ولی توی اپلیکیشن که میرید ، ماژول رو سرچ میکنه ، روی ماژول کلیک میکنید و اطلاعات سریال می*فرستید.
    ت
    با سلام.آیا در hc06 که pair نمیشه و باید با نرم افزار کامند هارو فرستاد اختلالی به وجود نمیاد؟کامند ها صحیح فرستاده میشه؟
    2018/02/22
    1,096
    703

آره درست می*فرسته . ولی خاطرم نیست که ارتباطش چقدر پایدار بود . قطع و وصلی داشت یا نه . اگر تصمیم بر این ماژول هست بفرمایید اولین فرصت تست کنم ببینم چطوره. فقط یادمه ازش خوشم نیومد و باعث شد مدل ۰۵ بخرم :|
    2018/06/08
    101
    15

آره درست می*فرسته . ولی خاطرم نیست که ارتباطش چقدر پایدار بود . قطع و وصلی داشت یا نه . اگر تصمیم بر این ماژول هست بفرمایید اولین فرصت تست کنم ببینم چطوره. فقط یادمه ازش خوشم نیومد و باعث شد مدل ۰۵ بخرم :|
    خیلی ممنون اگه زحمتی نیست تست کنید .راستش من قصدم رو hc08 بود که تا چند روز پیش کافه روبات داشت.دیروز که رفتم بخرم دیدم ناموجود شده.هیچ سایت دیگه ای هم ندارش.واسه همین دارم دنبال یه راهی میگردم تا خودمو قانع کنم که همون hc06 کار میده
    2018/06/08
    101
    15

راستی ببخشید یه سوال.آیا فقط بلوتوث های سری hc خوب هستن؟آیا مدل خوب دیگه ای نیست؟
    2018/02/22
    1,096
    703

خب ، من یک مطلب رو اشتباه گفتم تا جایی که فروم اجازه داد اصلاح کردم ، ماژول pair میشه ، اما connect نمیشه ، یعنی با زدن نام ماژول ، پسورد ۴ رقمی می*زنیم و میاد جزو لیست بلوتوث های پیر شده . بعد میریم توی اپلیکیشن و با سریال ، اطلاعات می*فرستیم .
    تا وقتی که اپ بازه اتصال برقراره ، اما وقتی اپلیکیشن دیگه رو باز کردم بعد چند دقیقه ارتباط قطع شد که با برگشتن به اپ بلوتوث ، ظرف چند ثانیه متصل شد و دیتا ارسال و دریافت شد . من از این اپلیکیشن برای تست استفاده کردم و مشکلی ندیدم . با ۰۵ هم تست کردم مشابه بود

ویرایش توسط Masood Ashoori : 2018/06/15 در ساعت 16:41
    2018/02/22
    1,096
    703

یک نکته رو هم اضافه کنم ، ماژول hc-05 و hc-06 دقیقا مثل هم هستند فقط فرم ور ماژول متفاوت هست . فرم پر زدن ماژول هم ساده نیست اما اینجا روش و فایل هارو قرار داده . بد نیست برای تکمیل تاپیک باشه .

2018/06/08
    101
    15

ببخشید خستتون کردم لطفا میشه توضیح بدید که اگه master باشه یا slave باشه چه فرقی میکنه؟برای پروژه بنده که میخواد با اندروید ارتباط برقرار کنه باید تو کدوم نوع باشه؟
    2018/02/22
    1,096
    703

ماژول مستر می*تونه به یک دیوایس دیگه وصل بشه ولی باید به ماژول اسلیو وصل شد

تکمیل کنم که اگر کنترل کننده شما به جای گوشی موبایل ، یک میکرو دیگه بود ، حتما میبایست یکی از ماژول ها مستر و دیگری اسلیو باشه . دو ماژول اسلیو بهم وصل نمیشن
صفحه 2 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 54