اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبادل اطلاعات بین دو ماژول esp8266

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبادل اطلاعات بین دو ماژول esp8266

سلام من میخوام دو ماژول esp8266 رو به هم وصل کنم و به یکیشون یک ماژول رطوبت سنج وصل کنم که وقتی خروجی یک داد به اون ماژول دیگه پیغام بده یا یه پورت خروجیو یک کنه.میخوام با آردوینو پروگرامشون کنم چون مبدل ندارم فقط همینقد میدونم که یکیشونو باید کلاینت کنم یکیشونو سرور
    و یک مشکل خیلی بزرگ تر دارم اینه که کتابخانه esp8266wifi رو هر کار میکنم روی نرم افزار آردوینو نصب نمیشه و پیغام میده معتبر نیست کل اینترنت رو گشتم نبود و حتی تقریبا همه کتابخانه های خود نرام افزار آردوینو رو دانلود کردم
    لطفا اگه کسی بلده یا یه مرجع آموزشی خوب سراغ داره کمکم کنه خیلی ممنون

پاسخ : تبادل اطلاعات بین دو ماژول esp8266

درود . اگر خیلی کتابخونه این ها نصب کردید توصیه میکنم آردو رو پاک کنید پوشه آردو داکیومنت رو هم پاک کنید مجدد نصب کنید .
    این لینک مرجع نصب برد esp روی آردو هست و روال رو هم توضیح داده. بعد از نصب با مثال ها کار کنید اگه مشکل خوردید اعلام کنید

ESP8266 core for Arduino. Contribute to esp8266/Arduino development by creating an account on GitHub.

دیدگاه

همین کاریو که گفتین انجام دادم آخرین ورژن آردوینو هم دانلود کردم این لینک کتابخونه که دادین ارور میده که معتبر نیست

دیدگاه

یعنی ابتدا رفتید در Preferences و اون url جیسون رو ادد کردید . بعد در board manager جستجو کردید زد لینک نامعتبر ؟
        ویرایش . این کتابخونه نیست ، لطفاً توضیحات نصب رو مطالعه کنید ، خودتون انجام ندید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X