اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع کار با میکرو pic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شروع کار با میکرو pic

سلام دوستان
    به دلیل گرون شدن دلار میخام تا اطلاع ثانویه سراغ میکرو arm نرم و فعلا بذارمش کنار....
    بگذریم..
    حالا به فکر این افتادم طرف میکروهای pic برم اما چند تا سوال دارم؟
    1-کد نویسی این میکرو تو کدوم نرم افزار هست؟؟؟
    2-ی سوالی که ذهنم خیلی درگیر کرده اینه که هر سایتی با ی شماره میکرو کار کرده...بنظر شما کدوم شمارش انتخاب کنم..و ایا برنامه های هر میکرو قابل استفاده برای میکرو دیگری هست؟؟
    3-و اخر اینکه بخام tft lcd با pic راه اندازی کنم ایا کتابخونه و مثالاش وجود داره؟؟
    ممنونم..

پاسخ : شروع کار با میکرو pic

نوشته اصلی توسط aminpower7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به دلیل گرون شدن دلار میخام تا اطلاع ثانویه سراغ میکرو arm نرم و فعلا بذارمش کنار....
    بگذریم..
    حالا به فکر این افتادم طرف میکروهای pic برم اما چند تا سوال دارم؟
    1-کد نویسی این میکرو تو کدوم نرم افزار هست؟؟؟
    2-ی سوالی که ذهنم خیلی درگیر کرده اینه که هر سایتی با ی شماره میکرو کار کرده...بنظر شما کدوم شمارش انتخاب کنم..و ایا برنامه های هر میکرو قابل استفاده برای میکرو دیگری هست؟؟
    3-و اخر اینکه بخام tft lcd با pic راه اندازی کنم ایا کتابخونه و مثالاش وجود داره؟؟
    ممنونم..
    سلام
    مگه گرون شدن دلار چقدر قیمتش تغییر داده ؟؟

برا کد نویسی
    سلام. این تاپیک مخصوص معرفی کتابهای آموزشی برای میکروکنترلرهای PIC هست. قوانین: 1-معرفی کتابهای زبان اصلی به شکل قرار دادن لینک و دادن توضیح مختصر باشه. 2-معرفی کتابهای داخلی که در حال حاضر به فروش میرسه، فقط به صورت معرفی اسم کتاب با نام نویسنده و ناشر. عکس کتاب هم خواستین میتونین قرار بدین. 3-حتماً حتماً قانون حفظ حقوق
    ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

پاسخ : شروع کار با میکرو pic

سلام ...
      منم با دوستمون موافقم که گرون شدن دلار تاثیر آنچنانی بر قیمت میکروهای arm نداشته...خیلی از شماره های pic اعم از 18f4550یا18f452و...از لحاظ قیمت با بعضی از شماره های stm32 برابری میکنند...
      ولی خب اگر تمایلی نسبت ب کار با میکروهای pic دارین...من mplabx ide و کامپایلر xc8 رو بهتون پیشنهاد میدم که تمام میکروهای 8بیتی این خانواده رو پشتیبانی میکنه.در زمینه پروگرامر هم میتونید از PICKIT3 موجود در فروشگاه استفاده کنید.
      موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X