اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک در مورد طراحی PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک در مورد طراحی PCB

با سلام

دوستان من رشته ام برق الکترونیک نیست. برای استفاده از یک ابزار احتیاج به یک منبع تغذیه دارم. طرح شماتیک منبع تغذیه مورد نظرم رو دارم و حتی به صورت دستی قطعات رو بهم متصل کردم و از پروژه جواب هم گرفتم. اما میخوام منبع رو داخل یه باکس قرار بدم و دوست دارم به صورت اصولی وبا طراحی PCB این کار رو انجام بدم. خیلی سعی کردم خودم کار رو انجام بدم. حتی در نرم افزار پروتئوس و آلتیوم شماتیک مدار رو طراحی کردم اما اصلا از PCB سر در نیوردم. تمام خطوط تو در تو و درهم درمیاد. چون هیچ ذهنیتی هم ندارم. آیا کسی هست که فایل آماده شماتیک با قطعاتش رو بهش بدم برام PCB رو طراحی کنه؟ ممنون میشم واقعا

پاسخ : درخواست کمک در مورد طراحی PCB

نوشته اصلی توسط zizu63 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من رشته ام برق الکترونیک نیست. برای استفاده از یک ابزار احتیاج به یک منبع تغذیه دارم. طرح شماتیک منبع تغذیه مورد نظرم رو دارم و حتی به صورت دستی قطعات رو بهم متصل کردم و از پروژه جواب هم گرفتم. اما میخوام منبع رو داخل یه باکس قرار بدم و دوست دارم به صورت اصولی وبا طراحی PCB این کار رو انجام بدم. خیلی سعی کردم خودم کار رو انجام بدم. حتی در نرم افزار پروتئوس و آلتیوم شماتیک مدار رو طراحی کردم اما اصلا از PCB سر در نیوردم. تمام خطوط تو در تو و درهم درمیاد. چون هیچ ذهنیتی هم ندارم. آیا کسی هست که فایل آماده شماتیک با قطعاتش رو بهش بدم برام PCB رو طراحی کنه؟ ممنون میشم واقعا
    سلام به شما
    شماتیک و اطلاعات لازم رو قرار بدید
    بستگی به حجم کار داره
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

پاسخ : درخواست کمک در مورد طراحی PCB

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
      سلام به شما
      شماتیک و اطلاعات لازم رو قرار بدید
      بستگی به حجم کار داره
      درود. طرح شماتیک اصلی این هست که من همین رو توی دو نرم افزار طراحی کردم. یعنی هم قطعات موجوده توی لیست هم شماتیک کامل رسم شده. البته دیگه در حد فهم و توان خودم. ممنون میشم نگاهی بندازید

اینم لینک فایل.

سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X