اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مداری برای تقویت آنتن خروجی تلفن بیسیم sinus 53

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مداری برای تقویت آنتن خروجی تلفن بیسیم sinus 53

با سلام
    من میخواستم که خروجی آنتن تلفن بیسیم مدل sinus 53 رو که فکر کنم روی فرکانس 800 تا 900 مگاهرتز است رو تقویت بکنم تا برد افزاریش پیدا کنه
    آیا مداری برای تقویت بر روی این فرکانس هست؟ که تقریبا مثل یک بوستر عمل کنه؟
    در صورت امکان لطفا راهنمایی بفرمایید
    ارائه سرویسهای اینترنت WiFi , ADSL ویژه مجتمع های مسکونی و اداری

پاسخ : درخواست مداری برای تقویت آنتن خروجی تلفن بیسیم sinus 53

نوشته اصلی توسط hamed-pc
    با سلام
    من میخواستم که خروجی آنتن تلفن بیسیم مدل sinus 53 رو که فکر کنم روی فرکانس 800 تا 900 مگاهرتز است رو تقویت بکنم تا برد افزاریش پیدا کنه
    آیا مداری برای تقویت بر روی این فرکانس هست؟ که تقریبا مثل یک بوستر عمل کنه؟
    در صورت امکان لطفا راهنمایی بفرمایید
    عزیزان متخصص لطفا کمک کنند
    دوستانی که در این بخش تخصص دارند لطفا راهنمایی بفرمایند
    ارائه سرویسهای اینترنت WiFi , ADSL ویژه مجتمع های مسکونی و اداری

دیدگاه

.

سلام

من خودم سینوس 53 رو ندیدم ولی فکر نمیکنم تفاوتی با سینوسهای همردیف خودش داشته باشه . افزایش برد این تلفنها با دستکاری مدارات داخلی آنها
      خیلی کم است چون قرار بوده توان پایین ساخته بشه نه توان بالا . حالا برای افزایش برد 2 تا کار میشه کرد .
      -
      یکی اینکه پشت تلفن رو باز کنی و از قسمت آنتن شروع کنی به گشتن دنبال میسر فرستنده تا به طبقه آخر تقویت کننده برسی و توسط کابل کواکسیال
      از تلفن بیرون بیاری و با چند طبقه تقویت کنندگی برد اون رو افزایش بدی . البته سویچر هایی که فرستنده و گیرنده رو تو مدار میارن رو هم باید در نظر داشته باشی.
      راه دوم اینکه به فرستنده دست نزنی و مسیر گیرنده رو پیدا کنی و برای آن چند طبقه تیونر آنتن یا تقویت کننده ورودی قرار بدی و حساسیت دریافتی رو
      افزایش بدی .و همچنین سویچر ها رو هم باید در نظر بگیری .
      -
      در کل این کار منجر به خراب شدن تلفنت میشه و مجبور میشی یه تلفن بیبسیم برد بالا بخری .
      تقویت کننده های توان بالا دیگه با 2 تا باطری قلمی کار نمیکنند و عموما 12 ولتی و بالاتر هستند و همچنین تیونر های گیرند برای افزایش دامنه ولتاژ دریافتی به
      تغذیه های بالا مثل 12 ولت نیاز دارن که همه اینها فقط در خارج از تلفن میشه نصب کرد .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X