اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایو Mosfet N-channel با بار Load در source

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایو Mosfet N-channel با بار Load در source

دوستان سلام

من برای کاری نیاز دارم که یک mosfet را با بار Load در source درایو کنم. لطفا کمک کنید.
    ولتاژ کاری 50 تا 150
    فرکانس 1K - 100K
    جریان گذر از mos فعلا 2A ولی کلا هر چی بیشتر بهتر :mrgreen:
    نوع mos مورد استفاده :
    فعلا 2sk2915

خودم به فکر استفاده از mosfet driver افتادم ولی چند تا مشکل دارم باهاش:
    1- من IR2113 رو پیدا کردو ولی من نمیفهمم که این جریان Io هر چی بیشتر باشه چه اثری داره؟
    2- من چند تا mos رو با یک درایور می تونم روشن کنم (موازی)
    3- اگر تغذیه Drain قطع شود، چه بلایی سر mos میاد؟ oo:

من هستم پس می توانم.

پاسخ : درایو Mosfet N-channel با بار Load در source

سلام به همه دوستان خسته نباشین ووقت همتون بخیر
    راستش من می خوام بوسیله میکرو atmega 16و ir 2113و mosfet برق 12 dc رو به 12ac بتبدیل کنم و بعد انو با ترانس افزایش دهنده به 220 acتبدیل کنم و حالا دنبال یه مداری میگردم و یا اینکه اساتید یه مقاله ای کتابی سایتی چیزی رو معرفی کنند و یا زحمت عنوان کردن اینکه من باید برنامه میکرو رو بر چه منطقی و چطور بنویسم
    خلاصه اینکه برای تبدیل 12 dcبه 12ac به چه نکاتی باید توجه کنم و یه توضیحی از نحوه عمل کرد ir2113و چطور راه اندازی اون بوسیله میکرو :biggrin: :biggrin: خیلی زیاد اطلاعات می خوام نه ؟ به هر حال پیشاپیش از همه شما عزیزان ممنون هستم :applause: :applause:

دیدگاه

پاسخ : درایو Mosfet N-channel با بار Load در source

حسام جان شما که تو کل سایت پست زدی! D:
      اگه میخوای همینطوری فقط به 220 تبدیل کنی و جریان و پایداری برات مهم نیست، خیلی ساده میتونی با میکرو PWM درست کنی و بدی به یه ترانس
      ولی برای یه کار درست و حسابی atmel.com/dyn/resources/prod_documents/current_supply.pdf رو یه نگاه بکن و ازش ایده بگیر...
      {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X