اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ماژول ft800

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ماژول ft800

با سلام .حدودا چند سالیه برای راه اندازی tft lcd ماژولی اومده به اسم ft800 .سوالم هینه ایا این ماژول احتیاج به پروگرام شدن داره؟.وبا چه نرم افزار های براش کد مینویسن .کسی میتونه توضبح کلی از نحوه استفاده از این ماژول بده.مرسی

پاسخ : کمک برای ماژول ft800

سلام ... این ای سی هیچ پروگرامری نداره ...
    باید با یه میکرو باهاش کار کنید....
    نرم افزارش رو هم از اینجا میتونی دانلود کنید ...

دیدگاه

مرسی خیلی لطف کردیندجواب دادین .کتابخونه هاش برای کد ویژن کجا پیدا کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

این نرم افزاری که لینک دادین رو نصب کردم .ولی نمیدونم چطوری باهاش کار کنم . البته ویجکت رو باهاش درست کردم .مثل ساعت و گیج .اما نمیدونم چطوری میشه مثلا با یه دکمه مثلا یه عدد رو کم و یا زیاد کرد .و یا ساعت رو جلو و عقب برد و همچنین نمیدونم تاچ رو چطوری کنترل کنم

دیدگاه

مرسی از کمکتون

دیدگاه

من این نمونه کد ها رو تهیه کردم .ولی چیزی سر در نیاوردم .ممکنه کسی توضیح بده .چه طوری کد مینویسن .تو رو خدا کمک کنین

دیدگاه

با عرض سلام
            من دو بار ماژول و LCD از فروشگاه خریدم دفعه اول بعد از این که موفق شدم LCD رو راه بندازم حدود سه سانت از سمت راست LCD خطوط رنگی داشت و هنوز هم داره داره هر کاری کردم بر طرف نشد مدار با XMEGA ;کار می کرد بعدش یک مدار آزمایشی با ATmega328 ساختم با کمال تعجب دیدم باز هم خطوط رنگی سمت راست باز هم هست با برنامه های موجود در نت هم تست کردم اما باز هم نشد با پروگرمر های مختلف پروگرم کردم تاثیری نداشت فکر کردم ماژول یا LCD مشکل داره دوباره خرید کردم ولی ماژول و LCD جدید هم همین طوری بود . کسی می تون کمکم کنه مشکلو حل کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X