اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد پورت VGA از اورنج پای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد پورت VGA از اورنج پای

سلام به همه دوستان و بزرگواران
    از دوستان کسی تونسته پورت VGA رو از ماژول هایی مثل NanoPi, RaspberryPi بگیره؟ من خروجی VGA لازم دارم که تو حالت پیش فرض نداره. در موردش جستجو کردم. ظاهرا امکانی برای این کار هست. و ماژول هایی رو هم برای این کار دیدم.
    ولی نتونستم مدار مطمئنی پیدا کنم. بر اساس شرایطی که دارم، ترجیحا بتونم بوردی براش طراحی کنم خیلی بهتره.
    ممنون از همکاریتون

پاسخ : ایجاد پورت VGA از اورنج پای

نوشته اصلی توسط mohsenzade نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و بزرگواران
    از دوستان کسی تونسته پورت VGA رو از ماژول هایی مثل NanoPi, RaspberryPi بگیره؟ من خروجی VGA لازم دارم که تو حالت پیش فرض نداره. در موردش جستجو کردم. ظاهرا امکانی برای این کار هست. و ماژول هایی رو هم برای این کار دیدم.
    ولی نتونستم مدار مطمئنی پیدا کنم. بر اساس شرایطی که دارم، ترجیحا بتونم بوردی براش طراحی کنم خیلی بهتره.
    ممنون از همکاریتون
    راحترین مدار برای orange pi این هست که خیلی ازش استفاده میکنم و تنها عیبی که داره نهایت 640*480میشه ازش گرفت

برای رسپبری هم میشه از ماژول زیر استفاده که باز هم من مدار بالا رو ترجیح میشدم. چون این ماژول هم بعضی از پین هایgpio رو اشغال میکنه و هم روی همه نسخه های لینوکس جواب نمیده.

دیدگاه

پاسخ : ایجاد پورت VGA از اورنج پای

ممنون از راهنمایی که کردید.
      من چند نمونه رو سرچ کردم. یکی همین نمونه شماست. یکی هم 20 پین از GPIO ماژول می بره و تصویر می ده.
      نمونه شماتیک بالا رو تست گرفتید؟ کیفیتش مناسبه؟
      و آیا می دونید با مدل جدیدتری که خدمت شما عرض کردم، کیفیتشون تفاوتی دارند؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X