اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند اهم متر در یک مدار؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند اهم متر در یک مدار؟

سلام. اگه چند اهم متر رو در یک مدار قرار بدیم آیا توی کار همدیگه اشکال ایجاد می کنن

پاسخ : چند اهم متر در یک مدار؟

نوشته اصلی توسط sinamehr نمایش پست ها
    سلام. اگه چند اهم متر رو در یک مدار قرار بدیم آیا توی کار همدیگه اشکال ایجاد می کنن
    درود
    اهم متر بیشتر از یکی در یک مدار هیچ خاصیتی ندارد
    اگر پس از چند مقاومت قرار بدید اهم هرکدوم مشخص نمیکنه اهم همشون رو حساب میکنه.
    لقمان را گفتند:<< بی خطا کد نوشتن را از که آموختی؟ >>
    گفت:<< از کامپایلرها.هر خطایی که آنها گرفتند من نگرفتم. >>
    لقمان را گفتند:<< پایتون را چگونه مثل آب روان ساختی؟>>
    گفت:<< با تقلید از جاوا.هر چیزی که در جاوا بود من ۵%اش را برداشتم شد پایتون.>>

دیدگاه

پاسخ : چند اهم متر در یک مدار؟

نوشته اصلی توسط Mr.Skylake نمایش پست ها
      درود
      اهم متر بیشتر از یکی در یک مدار هیچ خاصیتی ندارد
      اگر پس از چند مقاومت قرار بدید اهم هرکدوم مشخص نمیکنه اهم همشون رو حساب میکنه.
      مدار من چهارده گره و پنجاه و یک مقاومت مجهول داره که دائما تغییر می کنن. من مقدار لحظه ای هر مقاومت رو می خوام ولی نمی تونم اونها رو از مدار جدا کنم. هیچ دو مقاومتی مستقیم موازی نشدن که هیچ جوره نشه مقاومت یکی شون رو به تنهایی حساب کرد. اگه دو تا مقاومت مستقیم موازی باشن و نشه از هم جداشون کرد پس هیچ جوره نمیشه مقاو مت تک تکشون رو جدا اندازه گیری کرد دیگه. حالا من می خوام 51 اهم متر توی مدار بزارم و مقاومت ها رو اندازه گیری کنم و به میکرو بدم. با یه ماتریس هم توپولوژی مدار رو به میکرو بفهمونم. بنابر این میکرو می فهمه مقاومت اندازه گیری شده دو سر یک جفت نقطه حاصل سری و موازی شدن کدوم مقاومت ها هستن. و باید بتونه مقاومت عناصر در حالت جدا از هم رو حساب کنه. حالا می خوام بدونم اهم متر ها روی کار هم اصر می زارن یا نه
      جدیدترین ویرایش توسط sinamehr; ۱۶:۵۱ ۱۳۹۷/۰۴/۰۷.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X