اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سئوال در مورد منبع تغذیه 3-60V

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سئوال در مورد منبع تغذیه 3-60V

با سلام
    دوستان نقشه شماتیک یک مدار منبع تغذیه سوئیچینگ 0-60 ولت 40 آمپر رو در سایت دانیک دیدم. سئوالم این هست که آیا نقشه مدار 100% عملی هست؟ و اگر امکانش هست ترتیب مورد نظر در بستن مدار رو راهنمایی کنید. با توجه به مقادیر U1 * U2 ها در مورد شماتیک اول کمی سردر گم شدم. ممنون میشم راهنمایی کنید

اینم نقشه مدار

با سپاس

پاسخ : سئوال در مورد منبع تغذیه 3-60V

نوشته اصلی توسط zizu63 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان نقشه شماتیک یک مدار منبع تغذیه سوئیچینگ 0-60 ولت 40 آمپر رو در سایت دانیک دیدم. سئوالم این هست که آیا نقشه مدار 100% عملی هست؟ و اگر امکانش هست ترتیب مورد نظر در بستن مدار رو راهنمایی کنید. با توجه به مقادیر U1 * U2 ها در مورد شماتیک اول کمی سردر گم شدم. ممنون میشم راهنمایی کنید

اینم نقشه مدار

با سپاس
    سلام ، این مدار رو یکی از کاربرای سایت (فک کنم speher63) ساخته بود ، جواب گرفت ، ولی بدون دلیلی مشخصی میسوخت!
    باید از خودشون راهنمایی بگبرید ، البته بنده در این مدار اشکالاتی میبینم که فعلا جای بحث نیست .
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
    الکترونیک قدرت
    الکترونیک آنالوگ
    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
    ---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
      سلام ، این مدار رو یکی از کاربرای سایت (فک کنم speher63) ساخته بود ، جواب گرفت ، ولی بدون دلیلی مشخصی میسوخت!
      باید از خودشون راهنمایی بگبرید ، البته بنده در این مدار اشکالاتی میبینم که فعلا جای بحث نیست .
      درود

سپاسگزارم از شما. امکانش هست مواردی که میدونید رو بفرمایید. یقینا و قطعا به کار خواهد اومد. ممنون میشم از شما.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zizu63 نمایش پست ها
        درود

سپاسگزارم از شما. امکانش هست مواردی که میدونید رو بفرمایید. یقینا و قطعا به کار خواهد اومد. ممنون میشم از شما.
        مقاومت R18 ,و R18" رو بی جهت میدونم و نبودش بهتره ،
        علاوه براون از CT برای رگولاسیون جریان خروجی استفاده کرده که کار کاملا نادرستیه و بنده به شخصه امتحان کردم این مورد رو ، در اصل CT به عنوان محدود کردن جریان سوییچ و ترانسفورمر مدار صورت گرفته ، و نه خروجی .
        و اضافه کردن افست دی سی به پایه ی سنس جریان 3845 راه خوبی برای تنظیم کنترل جریان نیست....
        __________________________________________________ _________________
        اضافه شده :
        دیود 4148 هم برای IGBT کافی نیست ، و حداقل باید دوتا 4148 روی باهم موازی کرد .
        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
        الکترونیک قدرت
        الکترونیک آنالوگ
        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
        ---------------------BMCELEC@-------------------
        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
        ---------------www.bmc-elec.com--------------
        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X