اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترک های رنگی با آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترک های رنگی با آلتیوم

سلام
    سلام یک فایل pcb پر از ترک دارم می خواهم موقع پرینت گرفتن خطوط یا ترک های خاص با یک رنگ دیگر پرینت گرفته شود?
    لطفا راهنماییم کنید

پاسخ : ترک های رنگی با آلتیوم

سلام
    در قسمت پرینت می تونید تمام لایه ها رو کم یا زیاد کنید
    می تونین هر لایه رو در یک صفحه جدا پرینت بگیرید
    حتی می تونین فقط سوراخ ها و ... رو جداگانه و یا با هم ( بقیه چیز ها ) پرینت بگیرین
    اگه منظورتون رو واضح بگبن شاید بهتر بونم راهنمایی تون کنم

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S_B_T نمایش پست ها
      سلام
      اگه منظورتون رو واضح بگبن شاید بهتر بونم راهنمایی تون کنم
      سلام
      یک برد پر ترک دو رو دارم که می خواهم هر گره یی یک رنگ پرینت شود . اینجوری بگم شاید بهتر باشه . خط تغزیه مثبت با رنگ قرمز خظ gnd با رنگ آبی و خط یا ترک منفی -vcc با رنگ زرد . و الی اخر و اگر گره یی رنگش را تعریف نکردیم رنگ دیفالت یعنی رنگ آبی ترک زیر برد و رنگ قرمز ترک های روی برد چاپ شود ..... مثل تصویر زیر

البته فکر کنم نرم افزار آلتیوم این قابلیت رو نداشته باشه ..... اگه نرم افزار دیگری را می شناسید معرفی کنید تا به اون نرم افزار کوچ کنیم

دیدگاه

سلام
        نه بعید بدونم همچین قابلیت ی در این نرم افزار وجود داشته باشه
        باید ببینی بقیه دوستان چه نظری دارن

این اشتباه رو نکن که بخای این نرم افزار رو بزاری کنار
        شاید کار کردن باهاش اولش سخت باشه ولی بعد از اینکه دستت راه بیفته دیگه نمی تونی با هیچ نرم افزار دیگه ای جایگزین کنی
        قابلیت های بی نظیر این نرم افزار اون رو یه سر و گردن از بقیه نرم افزار ها جلو انداخته

من قدیم نقشه ها رو همش رو دستی می کشیدم ولی زمانی که با اتوکد آشنا شدم حتی اگه نقشه دستی هم بود اون اول تبدیل به اتوکد می کردم بعد روش کار می کردم

حالا چرا اینقدر از این نرم افزار بدت اومده

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X