اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عیب یابی پخش خودرو (مارشال}

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عیب یابی پخش خودرو (مارشال}

با سلام خدمت تمامی اعضای انجمن
    بنده یک پخش ماشین مارشال به مدلME-2272دارم که دچار مشکل شده مشکل اصلی این بود که نه خروجی صدا داشت و نه usbویاcdرو میخوند
    که این مشکل با تعویض 3 رگولاتور سوخته روی برد حل شد اما دوباره یک مشکل دیگه پیدا کرده که وقتی usbیاcdدرون دستگاه هست روی حالت readingگیر میکنه(cdاصلا نمیچرخه)و یکی از ترانزیستور های برد هم که سوخته بود بعد از تعویض به محض روشن شدن ضبط داغ میشه و میسوزه اما من هرچی گشتم هیچ قطعه ای که خراب باشه تو مسیر ترانزیستور ندیدم
    حالا بنده از اساتیدی که در این زمینه تجربه دارن درخواست کمک برای رفع این مشکل دارم
    باتشکر
    جدیدترین ویرایش توسط آرمین کیایی; ۱۸:۴۳ ۱۳۹۷/۰۴/۱۵.

پاسخ : عیب یابی پخش خودرو (مارشال}

لطفا دوستان کمک نمایند

دیدگاه

از برد ضبط عکس بذارید و قطعات تعویض شده رو مشخص کنید تا دوستانی که اطلاع دارند بتونند بررسی کنند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
        از برد ضبط عکس بذارید و قطعات تعویض شده رو مشخص کنید تا دوستانی که اطلاع دارند بتونند بررسی کنند.

بفرمایید

دیدگاه

تمام خازن ها و دیود و تمام قطعات تست شدن مشکلی ندیدم یعنی دیگه مشکل از چیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آرمین کیایی نمایش پست ها
            تمام خازن ها و دیود و تمام قطعات تست شدن مشکلی ندیدم یعنی دیگه مشکل از چیه
            سلام
            پخش رو روشن کن و بزار رو حالت cd بعد از بیرون به خروجی رگولاتور های سوخته تغذیه مربوطه رو وصل کن (منظورم مثل همون ولتاژ رگولاتور ) بعد دستت رو بزار رو میکرو ها هرکدوم خیلیییییی داغ کرد سوخته و باید بدی نمایندگی برات عوضش کنن
            من همچین تجربه ای تو ضبط های ال جی داشتم (همش رگولاتور 9 به 5 می سوزوند که فهمیدم مشکل از آی سی پردازنده سی دی هست)
            موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
              سلام
              پخش رو روشن کن و بزار رو حالت cd بعد از بیرون به خروجی رگولاتور های سوخته تغذیه مربوطه رو وصل کن (منظورم مثل همون ولتاژ رگولاتور ) بعد دستت رو بزار رو میکرو ها هرکدوم خیلیییییی داغ کرد سوخته و باید بدی نمایندگی برات عوضش کنن
              من همچین تجربه ای تو ضبط های ال جی داشتم (همش رگولاتور 9 به 5 می سوزوند که فهمیدم مشکل از آی سی پردازنده سی دی هست)
              موفق باشید
              سلام
              رگولاتور شماره 1 ماله تغذیه 5 ولت usbوcdبود که عوض کردم
              رگولاتور های شماره 2 هم برای ترنزیستور آ1273هستن
              که تعویض شدن الآن مشکل اصلی بجز نخوندن فلش و cdداغ شدن ترانزیستور آ1273هست
              دیدگاه

نوشته اصلی توسط آرمین کیایی نمایش پست ها
                سلام
                رگولاتور شماره 1 ماله تغذیه 5 ولت usbوcdبود که عوض کردم
                رگولاتور های شماره 2 هم برای ترنزیستور آ1273هستن
                که تعویض شدن الآن مشکل اصلی بجز نخوندن فلش و cdداغ شدن ترانزیستور آ1273هست
                ببین چیزایی که لحیم کردی رو خوب چک کن ببین اتصال نکرده باشه اگر کرده رفعش کن اگر نبود یکی از آی سی هاش مشکل پیدا کرده و باید بره نمایندگی مارشال
                موفق باشید

دیدگاه

منم با مارشال البته مدل ۲۲۳۸ مشکل دارم(تعمیرکار هستم).جالبه برق رو وصل میکنم یه لحظه کوتاه روشن میشه وخاموش ودیگه بالا نمیاد.مشکل مال پنل هست ولی همه چی هم سالمه.فقط مونده ایسی درایور صفحه نمایشگر روعوض کنم.هیچی به ذهنم نمیاد .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X