اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اندازه گیری فرکانس پالس نوار قلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اندازه گیری فرکانس پالس نوار قلب

با سلام دوستان
    من می خوام پالس های قلب رو از نظر فرکانسی اندازه گیری کنم به نظر شما چطور میشه اینکار رو انجام بدهیم ؟ چه راهکارهایی پیشنهاد می کنید؟

پاسخ : اندازه گیری فرکانس پالس نوار قلب

دوست عزیز
    شکل عمومی ضربان یک قلب سالم به شکل زیر میباشد

اگر منظور شما پیدا کردن فاصله دو نقطه یا تعداد قله ها در ثانیه میباشد .... پیشنهاد میشود ابتدا مدار مناسبی به منظور ایجاد شکل دقیق موج از ضربان قلب در نظر بگیرد و سپس بر پایه مشخصات آن مدار در صدد پیدا کردن فرکانس باشید
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست عزیز
      شکل عمومی ضربان یک قلب سالم به شکل زیر میباشد

اگر منظور شما پیدا کردن فاصله دو نقطه یا تعداد قله ها در ثانیه میباشد .... پیشنهاد میشود ابتدا مدار مناسبی به منظور ایجاد شکل دقیق موج از ضربان قلب در نظر بگیرد و سپس بر پایه مشخصات آن مدار در صدد پیدا کردن فرکانس باشید
      ممنون از پاسختون ، من می خوام بدونم از چه راهی میشه فرکانس این پالس هارو اندازه گرفت ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط adrianjavad نمایش پست ها
        ممنون از پاسختون ، من می خوام بدونم از چه راهی میشه فرکانس این پالس هارو اندازه گرفت ؟
        دوست گرامی
        فرکانس به تعداد نوسانات در ثانیه گفته میشود ولی در مورد مورد موجهای پیچیده این تعریف از کارایی چندانی برخوردار نمیباشد
        به طور مثال در تصویر بالا میتوانیم تنها R ها را ملاک قرار دهیم و یا P و T را نیز در نظر بگیریم که در آنصورت فرکانس سه برابر میگردد
        دوست عزیز مشخص نکردید هدف از بدست آوردن فرکانس چه چیزی میباشد اگر منظور تشخیص بیماری باشد به تنهایی با داشتن فرکانس امکانپذیر نمیباشد بلکه باید راهی برای پیدا کردن شکلهای غیر عادی در موج دریافتی باشیم
        پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
          دوست گرامی
          فرکانس به تعداد نوسانات در ثانیه گفته میشود ولی در مورد مورد موجهای پیچیده این تعریف از کارایی چندانی برخوردار نمیباشد
          به طور مثال در تصویر بالا میتوانیم تنها R ها را ملاک قرار دهیم و یا P و T را نیز در نظر بگیریم که در آنصورت فرکانس سه برابر میگردد
          دوست عزیز مشخص نکردید هدف از بدست آوردن فرکانس چه چیزی میباشد اگر منظور تشخیص بیماری باشد به تنهایی با داشتن فرکانس امکانپذیر نمیباشد بلکه باید راهی برای پیدا کردن شکلهای غیر عادی در موج دریافتی باشیم
          بله من هدفم تشخیص بیماری است می خوام بهترین راه برای تشخیص بیماری از پالس رو بدونم ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X