اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

XC2S200

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

XC2S200

سلام
    یک برد برای این FPGA ساختم .مشکلی اینه که هنگام پروگرم گردن این ایراد رو می گیره
    ERROR:iMPACT:583 - '1': The idcode read from the device does not match the idcode in the bsdl File
    توی سایت اصلی هرچی گشتم چیز بدرد بخور پیدا نکردم
    اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنند
    در ضمن پروگرمر من از نوع LPT هست.از پروگرمر مطمئن هستم چون با اون یه برد XC95144XL و XC9572 رو مرتبا پروگرم میکنم
    تغذیه چیپ رو هم طبق دیتا شیت وصل کردم.و از eprom استفاده نمیکنم .بلکه چیپ رو مستقیم پروگرم می کنم
    :cry2:
    ممنون

پاسخ : XC2S200

نوشته اصلی توسط fazel459
    سلام
    یک برد برای این FPGA ساختم .مشکلی اینه که هنگام پروگرم گردن این ایراد رو می گیره
    ERROR:iMPACT:583 - '1': The idcode read from the device does not match the idcode in the bsdl File
    توی سایت اصلی هرچی گشتم چیز بدرد بخور پیدا نکردم
    اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنند
    در ضمن پروگرمر من از نوع LPT هست.از پروگرمر مطمئن هستم چون با اون یه برد XC95144XL و XC9572 رو مرتبا پروگرم میکنم
    تغذیه چیپ رو هم طبق دیتا شیت وصل کردم.و از eprom استفاده نمیکنم .بلکه چیپ رو مستقیم پروگرم می کنم
    :cry2:
    ممنون
    با سلام
    چیپ سه بیت m0-m2 داره که مدآ‌های پروگرم شدن را مشخص میآ‌کند. آیا آنها را ست کردهآ‌اید؟

راستی یه سوال قیمت spartan II 200 چند هست؟
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام
      من می خوام ازboundary scan استفاده کنم .در این حالت نیازی به ست کردن m نیست

دیدگاه

من 24000 تومان خریدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fazel459
          سلام
          من می خوام ازboundary scan استفاده کنم .در این حالت نیازی به ست کردن m نیست
          با سلام
          حرف شما درست است من الان که دیتا شیت را نگاه کردم گفته که Boundary Scan همواره فعال هست البته یکی از حالتآ‌های بیتآ‌های m برای این مد هست.

Configuration through the boundary-scan port is always
          available, independent of the mode selection. Selecting the
          boundary-scan mode simply turns off the other modes.

شاید مسخره به نظر برسه، ولی خوب آیا در ISE درست چیپ را انتخاب کردهآ‌اید؟ یعنی چیپ شما XC2S200 است ولی مثلا XC2S200E را انتخاب کردهآ‌ باشید؟ ولی احتمال این موضوع کمه ولی یه بررسی بکنید.

فقط یه سوال دیگه، شما تراشه را از کدام مغازه تهیه کردهآ‌اید؟
          با تشکر فراوان
          من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام از این لحاظ مطمئن هستم .با این وجود باز هم چک کردم مشکلی نداشت .یک چیپ دیگه هم منتاژ کردم باز هم هیچی !!!!

دیدگاه

با سلام
              لطفا کل خروجی خطای iMPACT را اینجا قرار دهید. اگر id-code که از تراشه دریافت میآ‌شود تمام ۱ باشد یا چیزی شبیه به این احتمالا مشکلاتی در سختآ‌افزار و یا تغذیه وجود دارد در غیر این صورت ممکن است که jtag chain درست initial نشده باشد.
              http://forums.xilinx.com/xlnx/board/message?board.id=XLNXBRD&message.id=908

دیدگاه

سلام
                id کد تماما صفر یا یک نیست.فردا کل خطا رو اینجا میفرستم

دیدگاه

ERROR:iMPACT:583 - '1': The idcode read from the device does not match the idcode in the bsdl File.
                  INFO:iMPACT:1578 - '1': Device IDCODE : 00001111111111111111111111111111
                  INFO:iMPACT:1579 - '1': Expected IDCODE: 00000000011000011100000010010011
                  PROGRESS_END - End Operation.
                  Elapsed time = 2 sec.

دیدگاه

سلام
                    من از طریق Boundary Scan جواب نگرفتم برای همین کابل رو به روش Slave Serial به چیپ وصل کردم و خدا را شکر از این روش پروگرام شد.
                    این رو هم بگم که از همون پروگرامر استفاده کردم
                    ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fazel459
                      سلام
                      من از طریق Boundary Scan جواب نگرفتم برای همین کابل رو به روش Slave Serial به چیپ وصل کردم و خدا را شکر از این روش پروگرام شد.
                      این رو هم بگم که از همون پروگرامر استفاده کردم
                      ممنون
                      با سلام
                      پینآ‌های M چی؟ اونآ‌ها رو در مد slave-serial تنظیم کردید؟
                      با تشکر

دیدگاه

سلام
                        M0=M1=M2=HIGH

دیدگاه

لطفا می توانید شماتیک مدارتون رو اینجا بگذارید.البته اگر با دیتا شیت تفاوتی داره.
                          آیا براحتی و با همان شماتیک آمده در دیتاشیت میتوان PROM xc18v04 رو به FPGA XC3S400 وصل کرد و با همین پروگرامرهای LPT رایج پروگرام کرد.
                          پیشاپیش ممنون
                          خداوند جهاد را برای سرافرازی اسلام واجب کرد.
                          حضرت فاطمه (س)

دیدگاه

سلام
                            من از همین پروگرامر معروف استفاده کردم
                            paralel III
                            نقشش هم تو سایت هیت هم در سایت xilinx . اگر پیدا نکردی لینک می گذارم

دیدگاه

دوستان سلام
                              من هنوز با Boundary Scan مشکل دارم کسی میتونه کمک کنه
                              ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X