اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام mega48 و مشکل پین ریست دو گانه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام mega48 و مشکل پین ریست دو گانه

سلام دوستان
    من یک mega48 رو پروگرام کردم و بردکاملا درست کار میکنه اما موقعی که دوباره قصد پروگرام کردن اون رو داشتن میکرو توسط پروگرامر شناسایی نمی شه.
    من در هنگام پروگرام اولیه فیوز بیت مربوط به پین ریست رو تغییر دادم و پین ریست رو به پین i/o تبدیل کردم به نظر شما علت عدم شناسایی میکرو تغییر یافتن کاربرد پین ریست هست برای این مشکل چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟
    در ضمن باقی فیوز بیت ها در حالت دیفالت بوده و دست نخورده اند.

پاسخ : پروگرام mega48 و مشکل پین ریست دو گانه

نوشته اصلی توسط kazem3d نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک mega48 رو پروگرام کردم و بردکاملا درست کار میکنه اما موقعی که دوباره قصد پروگرام کردن اون رو داشتن میکرو توسط پروگرامر شناسایی نمی شه.
    من در هنگام پروگرام اولیه فیوز بیت مربوط به پین ریست رو تغییر دادم و پین ریست رو به پین i/o تبدیل کردم به نظر شما علت عدم شناسایی میکرو تغییر یافتن کاربرد پین ریست هست برای این مشکل چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟
    در ضمن باقی فیوز بیت ها در حالت دیفالت بوده و دست نخورده اند.
    یکی از پین هایی که برای پروگرام کردن میکرو مورد نیازه همین پین ریست هست که برای پروگرام کردن باید در حالت ریست باشه نه ورودی خروجی . . .
    میتونید از مدار ریکاوری استفاده کنید که میکرو رو بر میگردونه به تنظیمات دیفالت کارخانه
    انگار که یه میکرو نو به شما دادن . . .
    این یه نمونه مدار ریکاوری هست که میتونید تهیه کنید
    خرید دستگاه بازیابی میکروکنترلرهای AVR ایرانیک با قیمت و کیفیت مناسب در فروشگاه ECA. مرجع انواع ساخت ایران و سایر قطعات جدید الکترونیکی

شاید روش های دیگه ای هم برای حل مشکل وجود داشته باشه
    اگه روش دیگه ای پیدا کردید حتما تو انجمن قرار بدید
    موفق باشید
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X