اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[راهنمایی فوری] دوستانی که با ARM کار کردند کمک کنند ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[راهنمایی فوری] دوستانی که با ARM کار کردند کمک کنند ...

به نام خدا
    سلام
    من این مشکل را چند جا عنوان کردم اما کسی پاسخ نداد ... بنابراین مجبور شدم یه تاپیک رو اشغال کنم..
    من چند سال پیش یه پروگرامر جیلینک خریدم ...خیلی عالی و خوب جواب میداد و کار میکرد ... اما پارسال در حین انجام یه پروژه از کار افتاد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------مشکل : وقتی که پروگرامر را به سیستمم وصل میکنم سیستم اصلا شناسایی نمیکنه و هیچ واکنشی نسبت به اینکه یه دیوایس وصل شده نشون نمیده ... حتی توی دیوایس منیجر هم که میرم نشون نمیده ... پروگرامر را روی چند سیستم دیگه امتحان کردم اما بازم شناسایی نمیشد ... روی پروگرامرم یه led دو رنگ هست که قرمز و سبز میشد اما اونم اصلا روشن نمیشه ... پروگرامر رو باز کردم ... دیدم روی پی سی بی اون نوشته ورژن 9.3 و پردازنده اونم یه STM32F205RGT6 هست...
    فکر میکنم که فریمور پردازنده پاک شده باشه... حالا تا نظر اساتید و دوستان چی باشه...
    دوستان کسی فریمور این پردازنده رو داره ؟؟
    چطور درستش کنم ؟؟
    اصلا چطور پروگرامش کنم ؟؟
    توی عکس یه جا مشخص کردم .. آیا میشه پروگرامش کرد ؟؟
    اصلا فریمورش هست ؟؟

توی این وضعیت فعلا نمیتونم یه جیلینک دیگه بخرم...

البته میدونم که برا پروگرام کردن پردازنده ها میشه از طریق بوت لودر و سریال هم انجام داد(خودم بارها از این روش استفاده کردم) اما مزیت هایی که جیلینک داره ...
    ممنون میشم دوستان کمک کنند درست بشه

! Life doesn't get easier , you just get stronger

پاسخ : [راهنمایی فوری] دوستانی که با ARM کار کردند کمک کنند ...

کسی نیست جواب بده ؟؟

دیدگاه

این بیشتر به یک مشکل سخت افزاری شبیه تا پریدن فرم ور. رگولاتور . سلف ها و مقاومت های ورودی رو چک کنید . ولت گیری کنید ببینید اصلا ولتاژ به چیپ میرسه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
        این بیشتر به یک مشکل سخت افزاری شبیه تا پریدن فرم ور. رگولاتور . سلف ها و مقاومت های ورودی رو چک کنید . ولت گیری کنید ببینید اصلا ولتاژ به چیپ میرسه ؟
        چه عجب بالاخره یکی جواب داد... مرسی مسعود جون

اره رگولاتورش سالمه و 3.3 میده

دیدگاه

چون من هر چی سرچ کردم تمام مشکلات مربوط به چیپ ، باز یک unknown device میاد ظاهراً ، اینکه کلا چیزی نمی*شناسه عجیبه ، دوتا مقاومت ۲۷ اهم ها که سر مسیر دیتا USB هست اوکیه؟ و اون شش پایه کوچیکه چیه ؟
          و سوال بعدی اینکه میدونید اورجیناله یا کلون ؟ که باز برم با گوگل مشورت کنم ! :دی

دیدگاه

نه اورجینال نیست
            اون که توی عکس 2 مشخصه ؟؟ نمیدونم اونا چی هستن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
              چون من هر چی سرچ کردم تمام مشکلات مربوط به چیپ ، باز یک unknown device میاد ظاهراً ، اینکه کلا چیزی نمی*شناسه عجیبه ، دوتا مقاومت ۲۷ اهم ها که سر مسیر دیتا USB هست اوکیه؟ و اون شش پایه کوچیکه چیه ؟
              و سوال بعدی اینکه میدونید اورجیناله یا کلون ؟ که باز برم با گوگل مشورت کنم ! :دی

سلام
              چیزی پیدا نکردی ؟؟
              چیکارش کنم ؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Blue Ice نمایش پست ها
                سلام
                چیزی پیدا نکردی ؟؟
                چیکارش کنم ؟؟
                نه متاسفانه ، چون دستگاه کلون هست و اینها ظاهراً لایسنس دارند پیچیده ست ، هیچ منبعی هم در مورد فرم ور پروگرمر پیدا نکردم که چیزی برای دانلود گذاشته باشه ، نهایتا به لینک تعویض دستگاه میرسم در هر مشکل مشابه ، که با درصد مشخصی از قیمت ، خود شرکت تعویض می*کنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X