اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ورودی وخروجی شبکه عصبی در پروژه تومورهای خوش خیم وبد خیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ورودی وخروجی شبکه عصبی در پروژه تومورهای خوش خیم وبد خیم

با سلام وعرض ادب حضور شماخدمت شما عارضم که ورودی های شبکه عصبی به این ترتیب زیر میباشد
    یک 1 -: ماتریسی که از قسمت پردازش تصویر داریم به عبارت دیگر ماتریسی که عکس (ام.آر.آی )در آن ذخیره شده است
    دو2 -: نمونه های از عکس در قسمت تومور دار و در قسمت بدون تومور
    سه 3 -:حدود توده که در داخل مغز پیدا شده است با استفاده از الگوریتم(جی وی اف) را در پردازش تصویر بدست آورده یا به عبارت بهتر نتایج الگوریتم(جی وی اف) را از قسمت پردازش تصویر به شبکه عصبی منتقل کنیم و
    چهار 4 -: بایاس شبکه عصبی که هما اطلاعات پزشکی است که توسط این اطلاعات میتوان وجود تومور خوش خیم وبدخیم را تشخیص داد به عبارت بهتر بایاس همان ویژگی هایی است که یک عکس توموردار خوش خیم وبدخیم را داردو
    خروجی شبکه فقط باید بیان کند آیا عکس مورد نظر تومور دارد یا نه واگر توموردارد از چه نوعی است خوش خیم یا بدخیم
    با تشکر فراوان از شما

پاسخ : ورودی وخروجی شبکه عصبی در پروژه تومورهای خوش خیم وبد خیم

سلام.
    چند تا مطلب،
    1. لطفا برای ادامه بحث پست های جدید نزنید، توی همون موضوع پایین سمت چپ همین پست من یه گزینه هست "پاسخ" که میتونید از اون برای ادامه بحث استفاده کنید.

2. در مورد سوالتون، ورودی شبکه عصبی در هر صورت یه بردار هست، مثلا یه بردار یک ستونی با 40 تا سطر، خروجی اون هم به این صورتی که گفتید باید 2 تا نورون خروجی داشته باشه، من در مورد قسمت استخراج ویژگیش اطلاعاتی ندارم، شما باید به طریقی اطلاعاتی رو از تصاویری که دارید استخراح کنید که آخرش برسه به یه بردار 40*1 و اونو بدید به شبکه عصبی، نمیدونم در ضمینه کاری شما از چه تکنیک ها یا فیلتر هایی استفاده میشه، من در کار های OCR یا تشخیص چهره از PCA استفاده میکنم.

شما این تونستید بردار مناسب برای ورودی شبکه عصبی رو بسازید؟
    در واقع کاری که شما میخواهید انجام بدید چند مرحله است:
    1. جمع آورری پایگاه داده(که ظاهرا دارید)
    2. استخراج ویژگی (نمی دونم انجام دادید یا نه)
    3. طبقه بندی با کمک شبکه عصبی.

موفق باشید
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

پاسخ : ورودی وخروجی شبکه عصبی در پروژه تومورهای خوش خیم وبد خیم

سلام دوست عزیز
      ممکنه درمورد الگوریتم (جی وی اف) در پردازش تصویر بیشتر توضیح بدید که چه الگوریتمی هست؟ درمتلب برنامه آن موجود هست؟ و اینکه خروجی آن چی هست که به عنوان ورودی به شبکه عصبی میخواید بدید؟ آیا معیار خوبی هست؟ من هم در حال انجام کار مشابه شما ولی بر روی تصاویر سونوگرافی هستم
      با تشکر
      گویند که فریادرسی می آید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X