اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر فیوز بیت های میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر فیوز بیت های میکرو

با سلام
    من میخوام فیوز بیت میکروکنترلر XMEGA32A4 رو تغییر بدم اما هیچ منبعی نتونستم پیدا کنم. حتی توی دیتاشیت هم چیزی از فیوزبیتها نگفته
    توی پروگرامر به این شکل نمایش میده یعنی فقط به صورت بیتی....

که مثلا نمیدونم چطوری فیوز بیت BODLEVEL رو روی 1.6 یا 2.9 تنظیم کنم.
    کسی ممکنه راهنمایی کنه؟

پاسخ : تغییر فیوز بیت های میکرو

درود ، ابتدا بگم خب میتونید از یک برنامه پروگرمر دیگه استفاده کنید که براتون ساده تر باشه یا قابلیت ها بهتر و راحت تر در دسترس باشه .
    فیوز بیت bodlevel یک تنظیم سه بیتی هست که در منو هم مشخصه به صورت 0 و 1 و 2 آورده شده که ارزش بیت هست .
    حالت های موجود
    غیر فعال 111
    ولتاژ ۱.۸ 110
    ولتاژ ۲.۷ 101
    ولتاژ ۴.۳ 100

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
      درود ، ابتدا بگم خب میتونید از یک برنامه پروگرمر دیگه استفاده کنید که براتون ساده تر باشه یا قابلیت ها بهتر و راحت تر در دسترس باشه .
      ممنونم از پاسختون
      ممکنه بگید چه پروگرامر ارزون قیمتی این قابلیت رو داره که بشه به سادگی فیوزبیت ها رو تنظیم کنیم؟

فیوز بیت bodlevel یک تنظیم سه بیتی هست که در منو هم مشخصه به صورت 0 و 1 و 2 آورده شده که ارزش بیت هست .
      حالت های موجود
      غیر فعال 111
      ولتاژ ۱.۸ 110
      ولتاژ ۲.۷ 101
      ولتاژ ۴.۳ 100
      شما چطوری و از چه طریق فهمیدید فیوزبیت ها رو چطوری تنظیم باید کرد؟ چون میخوام ماهیگیری یاد بگیرم

دیدگاه

منظور از پروگرمر ، نرم افزار دیگه بود ، خود دستگاه پروگرمر کار خاصی نمیکنه ، هر مدلی دارید خوبه ، سایر برنامه ها رو چک کنید

در مورد فیوز بیت هم نتیجه جستجوی گوگل بود ، اما مطمئنا در دیتاشیت اومده ، همه چیز در دیتاشیت هست .

دیدگاه

منظور از پروگرمر ، نرم افزار دیگه بود ، خود دستگاه پروگرمر کار خاصی نمیکنه ، هر مدلی دارید خوبه ، سایر برنامه ها رو چک کنید

در مورد فیوز بیت هم نتیجه جستجوی گوگل بود ، اما مطمئنا در دیتاشیت اومده ، همه چیز در دیتاشیت هست .
          پروگرامری که استفاده میکنم هاتل هست و نرم افزار مخصوص خودشو داره
          کسی از دوستان انگلیسی خوبی داره که بتونه از توی دیتاشیت چگونگی تنظیم فیوزبیت BODLEVEL رو پیدا کنه؟

دیدگاه

سلام دوستان من میخوام یک پروگر م usbasp بسازم مدارشم دارم و قبلا جواب گرفتم اما برای پروگرم میکرو usbasp یدونه پروگرمر دستساز سریال دارم که با یک مقومت و ترانزیستور ساختم توی برنامه ponyprogبه راحتی میکرو رو میشناسه اما توی بسکام خیر ایا ازین پروگرمر میتونم توی avrstadio استفاده کنم ؟
            و اینکه اگر بخوام با ponyprog پروگرم کنم فیوز بیتشو باید به چه صورتی تغییر بدم فیوز بیتش باید روی کریستال خارجی۱۲ مگ تنظیم کنم توی ponyprog در قسمت تنظیم فیوز بیت فقط دو قسمت lock1 و lock2 هستش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X