اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشکال در کار مدار درایور رله

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اشکال در کار مدار درایور رله

سلام به همه ی دوستای گل.آقا من یه مدار ساده با میکرو ی ای وی آر مگا8 ساختم که از طریق یه آی سی uln2003 پنج تا رله 12 ولت رو درایو میکنه و اون رله ها هم موتورهای 220 ولت رو روشن و خاموش میکنن.تا زمانی که من موتورها رو به خروجی رله ها وصل نکردم مدار بدون هیچ مشکلی کار میکنه و برنامه ای که نوشتم کامل اجرا میشه.ولی امان از موقعی که موتورها رو به خروجی رله ها وصل میکنم.میکرو قاطی میکنه و اصلا برنامه ای رو که نوشتم رو اجرا نمیکنه و هر موتوری رو که دوس داره روشن میکنه بعضی وقتا هم میاد به اول برنامه.به نظر تون با توجه به اینکه در رله ها قسمت قدرت از قسمت فرمان ایزوله و جداست مشکل کجای کاره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.کلافم کرده واقعن

پاسخ : اشکال در کار مدار درایور رله

این نویز از طریق شبکه برق شهر و منبع تغذیه که وصل کردید به میکرو منتقل میشه . استفاده از سویچینگ مرغوب ، قرار دادن خازن ظرفیت بالا مثلا ۱۰۰۰ میکرو نزدیک تغذیه اتمگا. استفاده از سلف صد نانو سری تغذیه با مثبت و منفی اتمگا . خازن صد نانو موازی تغذیه . و ...
    انجام بدید و نتیجه رواطلاع بدید

دیدگاه

پاسخ : اشکال در کار مدار درایور رله

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
      این نویز از طریق شبکه برق شهر و منبع تغذیه که وصل کردید به میکرو منتقل میشه . استفاده از سویچینگ مرغوب ، قرار دادن خازن ظرفیت بالا مثلا ۱۰۰۰ میکرو نزدیک تغذیه اتمگا. استفاده از سلف صد نانو سری تغذیه با مثبت و منفی اتمگا . خازن صد نانو موازی تغذیه . و ...
      انجام بدید و نتیجه رواطلاع بدید
      آقا قربون دستتون.مشکل حل شد.ممنون از راهنماییتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X