اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپ ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپ ماشین

سلام رفقا
    به نظرتون میرزه خودم یه آمپ 6 کانال از تو نت پیدا کنم بسازم؟ یا یکی بخرم بهتره؟
    اگه گزینه یک پیشنهادی دارید آیا؟
    حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

پاسخ : آمپ ماشین

سلام دوست عزیز
    اگه وقت و هزینه و ابزار و اطلاعت کامل در این موضوع دارید بسازید
    در غیر اینصورت جز تلف کردن وقت و هزینه ثمر دیگه ای نداره!
    به نظر من آماده ش رو تهیه کنید خیلی بهتره،مخصوصا کارکرده سالم!
    موفق باشی....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MohammadMers نمایش پست ها
      سلام رفقا
      به نظرتون میرزه خودم یه آمپ 6 کانال از تو نت پیدا کنم بسازم؟ یا یکی بخرم بهتره؟
      اگه گزینه یک پیشنهادی دارید آیا؟
      سلام
      بستگی به حوصلتون داره !
      به نظر من آمادش رو بخری بهتره چون هم کارخونه ای هست و هم استاندارد های لازم رعایت شده
      بخوای خودت بسازی خیلیییی پیچیدگی داره باید منبع تغذیه 12 به ... درست کنید مدار نویز گیر محافظ خروجی dc محافظ اتصال کوتاه و..... هست و خیلی هزینه و وقتی که براش میزاری بیشتر میشه
      موفق باشید

دیدگاه

من ساختم 4 ماه طول کشید، کلی چیز یاد گرفتم، ولی اگر میخای توان پایین بسازی مثلا 250-500 وات بهتره بری بخری ، اینم بگم گرونتر درمیاد. و البته یه مدار مخلوط از جندین محافظ و میکسر آنالوگه فقط بخش تقویت ولتاژش 2 ماه وقطمو گرفت، آموزششم تو همین سایت گزاشتم.

این مدار ولتاژ 11.5 ولت رو براحتی تبدیل به 72 میکنه و تا 350W نباید افت ولتاژ داشته باشه یعنی حدود 4.5A میتونید ازش بکشید. بازده مدار کمی بیشتر از 87% است و با افزایش توانگیری کاهش پیدا میکنه. مهم: نکته هایی که در بالا گفته شد فقط وقتی درست هستش که سازنده مدار بتونه تمامی قسمت های مدار رو مخصوصا" قسمت اولیه و ورودی رو
        جدیدترین ویرایش توسط arvinfx; ۱۳:۱۶ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳.

دیدگاه

درود به نظرم یا این قیمتا زیاد فرقی نداشته باشه. اینم که خودت بسازی کلی مشکل هستش و این وسطا اگر کار گیر کنه بدترم میشه.
          اما لذت خودشو داره!
          ولی من پارسال یه جفت 5200,1943 رو خریدم 5 تومن الان 23 تومنه. بقیه قطعاتم همینجوری هستش.
          موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadreza09z نمایش پست ها
            درود به نظرم یا این قیمتا زیاد فرقی نداشته باشه. اینم که خودت بسازی کلی مشکل هستش و این وسطا اگر کار گیر کنه بدترم میشه.
            اما لذت خودشو داره!
            ولی من پارسال یه جفت 5200,1943 رو خریدم 5 تومن الان 23 تومنه. بقیه قطعاتم همینجوری هستش.
            موفق باشید
            من قصد داشتم اینو بسازم
            واقعا انقدر گرون شده؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi.shi نمایش پست ها
              من قصد داشتم اینو بسازم
              واقعا انقدر گرون شده؟؟؟
              بله میتونید سرچ کنید.
              قطعات فوق العاده گرون شدن و همشونم چینی من دیروز ماسفت خریدم(3205) 5 تومن در حالی که قبلا 1000 تومن بود روی دستگاه بدون بار سوخت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X