اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی 2 سنسور pt100 وتبدیل خروجی های آنالوگ به دیجیتال با hx711 یا تراشه دیگه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی 2 سنسور pt100 وتبدیل خروجی های آنالوگ به دیجیتال با hx711 یا تراشه دیگه

با سلام خدمت عزیزان و مهندسان گرامی
    اگر من بخوام جهت افزایش دقت نمونه برداری از 2 یا چند سنسور استفاده کنم واونارو با دقت بالا به دیجیتال تبدیل کنم از چی استفاده کنم آخه با نگاهی که به بعضی از مبدل ها انداختم داخلشون مالتی پلکسر داره و کاربر انتخاب میکنه که الان کدوم سنسور اطلاعاتش در خروجی مبدل قرار بگیره
    من میخوام مثلا 2 تا سنسور دائما اطلاعاتشون تبدیل بشه و به یک خروجی بهم بده تا به میکرو بدم و انتخاب مالتی پلکسری نباشه

پاسخ : راه اندازی 2 سنسور pt100 وتبدیل خروجی های آنالوگ به دیجیتال با hx711 یا تراشه دیگه

سلام
    من از 4051 و یک adc ads1110 استفاده کردم که فروشگاه داره
    یک منبع جریان درست کن و سنسور ها سوئیچ کن

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی 2 سنسور pt100 وتبدیل خروجی های آنالوگ به دیجیتال با hx711 یا تراشه دیگه

ممنون از پاسختون من منظورم اینه که دو تا سنسور داریم که حداکثرخروجی ولتاژمثبت ومنفی 2.5 داره حالا من خروجی این سنسورها رو باید به یک مبدل آنالوگ به دیجیتال بدم خروجی سنسور اول رو به ورودی مثلا AIN1 بدم و سنسور دوم رو به AIN2 بدم بعد تقویت کننده تفاضلی خود مبدل خروجی رو بهم بده
      یا نه مبدلی رو انتخاب کنم که ولتاژ رفرنس 2.5 ولت داشته باشه و انوقت خروجی رو بخونم

دیدگاه

درست متوجه نشدم . میتونی شماتیک قرار بدی .
        خود سنسور ها دقت خوبی دارند . چرا باید 2 تا بزاری ؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X