اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گیرنده ریموت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گیرنده ریموت

با سلام . دوستان کسی میتونه توضیح بده روش کار این گیرنده به چه صورته ؟

پاسخ : گیرنده ریموت

دوست عزیز نحوه کار کردن با ماژول در خود سایت بصورت کامل توضیح داده شده که شامل نحوه اضافه کردن و حذف کردن ریموت و حالت نحوه تنظیم حالت های خروجی هست
    خروجی بصورت دیجیتال و منطق 0 و1 میباشد .. بازم اگر سوالی هست بفرمایید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8 نمایش پست ها
      دوست عزیز نحوه کار کردن با ماژول در خود سایت بصورت کامل توضیح داده شده که شامل نحوه اضافه کردن و حذف کردن ریموت و حالت نحوه تنظیم حالت های خروجی هست
      خروجی بصورت دیجیتال و منطق 0 و1 میباشد .. بازم اگر سوالی هست بفرمایید
      بله مهندس من طبق راهنمایی که عزیزان گذاشتن عمل کردم ولی متاسفانه نتیجه ی درستی حاصل نمیشه.
      زمانی که پایه مثبت و منفی رو به تنهایی وصل میکنم ماژول روشن نمیشه فقط زمانی روشن میشه که پایه learn رو به 5v متصل کنم
      اگه پایه learn رو به گراند وصل کنم باز هم ماژول روشن نمیشه.
      یک مشکل دیگه هم که داشتم اینه که ماژول هر ریموتی رو شناسایی میکنه . بجز ریموت خود ماژول با یک ریموت دیگه تست کردم و ماژول دیتا دریافت میکرد بدون اینکه ریموت رو اضافه کرده باشم
      نمیدونم متوجه منظورم شده باشید یا نه اگه درست توضیح ندادم لطفا بگید تا با عکس توضیح بدم
      مرسی از وقتتون

دیدگاه

پایه لرن رو در حالت عادی باید به مثبت وصل کرد
        یکبار کامل حافظه گیرنده رو پاک کنید و امتحان کنید ببینید با ریموت دیگه کار میکنه؟ اگر بله به احتمال قوی گیرنده خراب شده
        دقیق نمی تونم بگم مشکلتون چیه
        این مشکلات رو من فقط توی دزدگیر ماشین دیدم ( غیر اون برام اولین باره)
        توی دزدگیر ماشین با زیاد شدن ریموت ها کد های توی حافظه زیاد میشن و کد های شبیه به ریموت های خودش رو از ریموت خودش تشخیص نمیده و عمل میکنه
        ما هم با ریست کردن مموری دزدگیر اون رو تعمیر میکنیم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط kingsezar نمایش پست ها
        بله مهندس من طبق راهنمایی که عزیزان گذاشتن عمل کردم ولی متاسفانه نتیجه ی درستی حاصل نمیشه.
        زمانی که پایه مثبت و منفی رو به تنهایی وصل میکنم ماژول روشن نمیشه فقط زمانی روشن میشه که پایه learn رو به 5v متصل کنم
        یک مشکل دیگه هم که داشتم اینه که ماژول هر ریموتی رو شناسایی میکنه . بجز ریموت خود ماژول با یک ریموت دیگه تست کردم و ماژول دیتا دریافت میکرد بدون اینکه ریموت رو اضافه کرده باشم
        نمیدونم متوجه منظورم شده باشید یا نه اگه درست توضیح ندادم لطفا بگید تا با عکس توضیح بدم
        مرسی از وقتتون
        یادم رفت توی پست قبلی نقل قول کنم
        این مشکل رو تجربه کردم
        یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
        بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

مرسی از وقتتون
          منظورتون از روشن نشدن چیه ..؟ خروجی نداره یا LED خاموش هست ..؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziar ashouri نمایش پست ها
            پایه لرن رو در حالت عادی باید به مثبت وصل کرد
            یکبار کامل حافظه گیرنده رو پاک کنید و امتحان کنید ببینید با ریموت دیگه کار میکنه؟ اگر بله به احتمال قوی گیرنده خراب شده
            دقیق نمی تونم بگم مشکلتون چیه
            این مشکلات رو من فقط توی دزدگیر ماشین دیدم ( غیر اون برام اولین باره)
            توی دزدگیر ماشین با زیاد شدن ریموت ها کد های توی حافظه زیاد میشن و کد های شبیه به ریموت های خودش رو از ریموت خودش تشخیص نمیده و عمل میکنه
            ما هم با ریست کردن مموری دزدگیر اون رو تعمیر میکنیم

یادم رفت توی پست قبلی نقل قول کنم
            مهندس وقتی کلید ماژول رو 10 ثانیه نگه میدارم هیچ اتفاقی نمی افته و ریموت ها هنوز دیتا ارسال میکنن و ال ای دی چشمک میزنه .ماژول بدون لرن کردن تمام ریموت های
            433MHZ رو شناسایی میکنه و با کلیک کردن ریموت ال ای دی چشمک میزنه

نوشته اصلی توسط mahdi8 نمایش پست ها
            منظورتون از روشن نشدن چیه ..؟ خروجی نداره یا LED خاموش هست ..؟
            هردو گزینه مهندس ماژول رو تازه تهییه کردم از فروشگاه تعجب میکنم اگه موردی داشته باشه

دیدگاه

شما یک بار حافظه ماژول رو پاک کنید و همچنین با فشردن کلید های A و B روی ریموت حافظه ریموت رو پاک کنید ..
              حالا بصورت زیر ریموت رو لرن کنید
              نحوه افزودن ریموت :
              با فشردن شصتی (دکمه) گیرنده و نگه داشتن آن LED RF به صورت ثابت روشن میگردد که با فشردن یکی از دکمه ها ریموت کنترل و با یک بار چشمک زدن LED RF ریموت کنترل مورد نظر رامیتوان به گیرنده اضافه نمود.

نحوه حذف ریموت :
              همچنین با این روش با فشردن همزمان دکمه های A,B ریموت کنترل ودوبارچشمک زدن LED RF ریموت موردنظر را حذف نمود. و برای حذف حافظه گیرنده بیشتر از 10 ثانیه نگه دارید تا زمانی که LED بصورت چشمک زن در بیاد.
              من هم تابحال همچین مشکلی نداشتم بازم اگر سوالی بود من در حد توانم جواب میدم

دیدگاه

مهندس وقتی کلید ماژول رو 10 ثانیه نگه میدارم هیچ اتفاقی نمی افته و ریموت ها هنوز دیتا ارسال میکنن و ال ای دی چشمک میزنه .ماژول بدون لرن کردن تمام ریموت های
                433MHZ رو شناسایی میکنه و با کلیک کردن ریموت ال ای دی چشمک میزنه
                من این چند وقتی که توی تعمیرات دزدگیر فروشی کار کردم به چنین چیزی بر نخوردم
                راستی من مهندس نیستم
                این مشکل رو تجربه کردم
                یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
                بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X