اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار نکردن بلنگوی بزرگ کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار نکردن بلنگوی بزرگ کامپیوتر

سلام خدمت همه کاربران
    مدتیه که بلندگوی بزرگ کامپیوترم (در تصویر بالا) کار نمیکنه و قطعه. البته قبل از اینکه قطع بشه مشکلش به این صورت بود که وسط آهنگ گوش کردن صدای بم بلندگوی بزرگ از کار میفتاد و برای دوباره کار کردنش باید یه بار یا بعضی وقتها چند بار بندگو رو خاموش روشن میکردم تا درست میشد. میتونین راهنمایی کنین که باید چیکار کنم تا درست شه؟
    بلندگوی من مارشال هست.

پاسخ : کار نکردن بلنگوی بزرگ کامپیوتر

نوشته اصلی توسط mahdi_jalou نمایش پست ها
    سلام خدمت همه کاربران
    مدتیه که بلندگوی بزرگ کامپیوترم (در تصویر بالا) کار نمیکنه و قطعه. البته قبل از اینکه قطع بشه مشکلش به این صورت بود که وسط آهنگ گوش کردن صدای بم بلندگوی بزرگ از کار میفتاد و برای دوباره کار کردنش باید یه بار یا بعضی وقتها چند بار بندگو رو خاموش روشن میکردم تا درست میشد. میتونین راهنمایی کنین که باید چیکار کنم تا درست شه؟
    بلندگوی من مارشال هست.
    سلام
    این بلندگو به ساب معروف است و وظیفه ی پخش صدای بم را دارد.درمورد سوأل شما ساب رو باز کنید و خازن های ورودی برق (خازن های بزرگ) رو عوض کنید (خازن هایی که باد کرده اند رو هم عوض کنید)
    موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : کار نکردن بلنگوی بزرگ کامپیوتر

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
      سلام
      این بلندگو به ساب معروف است و وظیفه ی پخش صدای بم را دارد.درمورد سوأل شما ساب رو باز کنید و خازن های ورودی برق (خازن های بزرگ) رو عوض کنید (خازن هایی که باد کرده اند رو هم عوض کنید)
      موفق باشید
      خیلی ممنون از راهنماییتون.
      رشته من مربوط به برق نیست که بخوام اجزا رو از هم تشخیص بدم .میشه بگید چیجوری باید عوضشون کنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X