اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جدید ترین نسخه keil - اضافه شدن Arm Compiler v6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جدید ترین نسخه keil - اضافه شدن Arm Compiler v6

سلام - نسخه 5.25 کیل اومده من خودم 5.15 دارم - چیزی که اضافه شده اینه که Arm Compiler v6 اضافه شده ( قبلا فک کنم Arm Compiler v5 بوده ) - الان کسی اطلاعاتی درباره این داره؟
    راستی یه سوال - کسی این نسخه 5.25 رو دانلود کرد؟ من نصب کردم ولی بعد از پروگرام کردن crash میکنه و از برنامه خارج میشه - برا شما هم اینطوره؟ کسایی که جدید ترین نسخه رو نصب کردن لطفا اعلام کنن.
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

پاسخ : جدید ترین نسخه keil - اضافه شدن Arm Compiler v6

خب نسخه
    5.26 رو دانلود کردم موردی هم نداره - توصیه میکنم امتحانش کنید - بعد عمری اومدین سراغ کدنویسی CPP برا میکرو

کتابخونه هم برای تعداد زیادی از واحدهای جانبی میکرو و چند تا آیسی و ماژول و ... هم آماده کردم که به مرور زمان منتشر میکنم -کتابخانه های CMSIS هستن ولی نمیدونم برا CPP هم هستش یا نه - کلا از این کتابخونه تاحالا استفاده نکردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط md3848 نمایش پست ها
      خب نسخه
      5.26 رو دانلود کردم موردی هم نداره - توصیه میکنم امتحانش کنید - بعد عمری اومدین سراغ کدنویسی CPP برا میکرو

کتابخونه هم برای تعداد زیادی از واحدهای جانبی میکرو و چند تا آیسی و ماژول و ... هم آماده کردم که به مرور زمان منتشر میکنم -کتابخانه های CMSIS هستن ولی نمیدونم برا CPP هم هستش یا نه - کلا از این کتابخونه تاحالا استفاده نکردم
      اقا مهدی cpp چیه؟!
      بعدش اینکه من برنامه هایی که با کیل 5.24 نوشتم رو هم با کامپایلر 5 و هم 5.06 درستن
      ولی وقتی میذارم کامپایلر رو روی نسخه 6 و یا 6.7 هزار تا ارور میده
      قضیه چیه؟!
      ................Fx7SAM................

دیدگاه

سلام به همگی ... سی*پلاس پلاس رو که فکر کنم خیلی وقته ساپورت میکنه .... در مورد ورژن ۶.۷ فقط در موردی که از سیستم عامل rtos استفاده کنید اررور داره چون کامپایلر جدید ۶.۷ دیفاین های متفاوتی داره رو بعضی از جزئیات ... فکر کنم دیفاین ها رو دستکاری کنیم بشه روش کار کرد .... بعدش اینکه من تست مردم ... وقتی روی ۶.۷ میزارم باید قسمت optimize رو روی حداکثر بزارم وگرنه درست کار نمیکنه ... من روی میکروی ۷۴۶ و ال سی دی دارم کار میکنم سرعت ریفرش ال سی دی بسیار زیادتر از ورژن ۵ میشه ..... ولی خب باید دقت داشته باشیم*که وقتی کامپایلر رو میزاریم رو optimize یه چیزایی رو رعایت کنیم ....

دیدگاه

CPP رو نسخه 5 هم داش ولی چه نسخه ای؟ قابل انتخاب بود؟ یخ
          البته من یه کرمی که دارم سعی میکنم از هدر LPC17XX تا حد امکان استفاده نکنم و هر چی نیاز هستش خودم دیفاین کنم.
          بیشترین چیزی که توش گیر کردم تعریف تابع وقفه ها هستش تا دیگه نیازی به هدر های کیل نداشته باشم ( البته امیدوارم )

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

راستی این سیستم عامل RTOS برا میکرو های 1768 هم هستش؟ برا چه پروژه هایی بکار میاد؟ مزایا و معایبش چیه؟
          این سرچ ECA چرا اینطوری شده؟ صفحاتی که باز میشه مث این صفحه نی - فرق داره
          جدیدترین ویرایش توسط md3848; ۱۹:۱۸ ۱۳۹۷/۰۹/۰۹.

دیدگاه

یه گیر نسبتا اساسی داره و با emwin نسخه 5.40 که تست کردم که مشکل داشت

دیدگاه

سلام،من تازه اومدم سراغ ارم lpc, برنامه keil رو نصب کردم،اما وقتی میخوام پروژه جدید رو شروع کردم تو قسمت انتخاب میکرو وقتی میزنم lpc1768 چیزی نشون نمیده،فکر میکنم به خاطر نوع انتخاب در قسمت کرک باشه،لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

مشکل از عدم نصب درایور بود که با نصب درایور مشکل حل شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X