اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروتئوس ورژن 8.8 ویا نسخه beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروتئوس ورژن 8.8 ویا نسخه beta

سلام دوستان .کسی ورژن 8.8 پروتئوس به همراه کرک داره؟

پاسخ : پروتئوس ورژن 8.8 ویا نسخه beta

نوشته اصلی توسط SAFASALIMI نمایش پست ها
    سلام دوستان .کسی ورژن 8.8 پروتئوس به همراه کرک داره؟
    ورژن 8.8 sp0 به صورت دمو ارائه شده و هنوز نسخه اصلی ارائه نشده،نسخه دمو رو از خود سایت labcenter دانلود کن

دیدگاه

اگه کرک اومد لطفا قرار بدید این ورژن 8.8 امکانات جالبی داره
      مثلا اضافه شدن ایمپورت پارت در تب کتابخانه کار رو خیلی راحت و روان کرده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jamalmusic نمایش پست ها
        اگه کرک اومد لطفا قرار بدید این ورژن 8.8 امکانات جالبی داره
        مثلا اضافه شدن ایمپورت پارت در تب کتابخانه کار رو خیلی راحت و روان کرده.
        فعلا نسخه دمو هستش،اره امپورت خیلی راحت تر شده،میتونی نسخه دمو رو نصب کنی بعد تو دمو امپورت کنی تو ورژن پایین تر مثل 8.7 کپی پیستش کنی تا بتونی همون کتابخونه جدید 8.8 رو تو 8.7 هم داشته باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 2m2p نمایش پست ها
          فعلا نسخه دمو هستش،اره امپورت خیلی راحت تر شده،میتونی نسخه دمو رو نصب کنی بعد تو دمو امپورت کنی تو ورژن پایین تر مثل 8.7 کپی پیستش کنی تا بتونی همون کتابخونه جدید 8.8 رو تو 8.7 هم داشته باشی
          میشه پلاگین رو تو خود نرم افزار نصبش کنی و قطعاتی که نیاز داری ،به کتابخانه اضافه کنیم
          به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست
          عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط NXPL نمایش پست ها
            میشه پلاگین رو تو خود نرم افزار نصبش کنی و قطعاتی که نیاز داری ،به کتابخانه اضافه کنیم
            شما قطعات مورد نیازت رو از سایت هایی که مثل snapeda یا ultra librarian دانلود کن بعد تو پروتئوس 8.8 ایمپورت کن بعد compile to library کن،یه کتابخانه به نام userdvcدرست میشه،بعد از اون برو، پوشه c:\programdata\labcenter\proteus 8.8 demo\library رو کپی کن و با c:\programdata\labcenter\proteus 8.7 pro\library جایگزین کن.الان کتابخانه قطعات جدید تو ورژن 8.7 داری،فقط نکته قابل توجه اینکه که این کتابخونه ها اکثرا فقط شماتیک دیوایس و pcb رو دارن و قابلیت شبیه سازی رو ندارن.

دیدگاه

سلام دوست عزیز ممنونم از راهنمائیتون
              به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست
              عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

دیدگاه

با درود .دست شما درد نکنه دوست عزیز و گرامی توضیحات و اموزش بسیار با ارزشی بود من خودم دنبال کرک ۸.۸ بودم بیشترش بخاطر همین کاری که فرمودید ولی شما کارم رو خیلی اسون کردید و مشکلم رو حل میکنه.
                دنبال ای سی TDA8571J بودم که از همون سایت دانلود کرده بودم .
                به قول شما توانایی شبیه سازی نداشت ولی برای PCB خیلی کمک کرد .
                ممنون از راهنمایی شما لطف کردید.

دیدگاه

سلام و درود دوست عزیز و گرامی.
                  اون کاری رو فرمودید مو به مو انجام دادم ولی نشد یعنی کتابخانه ای که با ورژن ۸.۸ import part کرده بودم نیومد تو ورژن ۸.۷ برای استفاده.
                  اگه لطف کنید کمی دقیقتر توضیح بدید کمک بزرگی کردید و ممنونتون میشیم.
                  با سپاس فراوان از شما.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jamalmusic نمایش پست ها
                    سلام و درود دوست عزیز و گرامی.
                    اون کاری رو فرمودید مو به مو انجام دادم ولی نشد یعنی کتابخانه ای که با ورژن ۸.۸ import part کرده بودم نیومد تو ورژن ۸.۷ برای استفاده.
                    اگه لطف کنید کمی دقیقتر توضیح بدید کمک بزرگی کردید و ممنونتون میشیم.
                    با سپاس فراوان از شما.
                    بادرود
                    خوشحالم که اطلاعات به کارتون اومد.فایل library ورژن 8.8 رو تو این آدرس هم جایگزین کنید درست میشه C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 8 Professional\LIBRARY
                    (منظور از این آدرس محل نصب نرم افزارتونه).این آی سی که گفته بودید من از ultra librarian گرفتم طراحی شماتیک و footprint ش بهتر از snapeda بود.

دیدگاه

ممنونم خیلی لطف کردید و سپاسگذارم. این روش رو هم امتحان میکنم ونتیجه رو اعلام میکنم.
                      بله درست میفرمایید مال ultra بهتر بود البته به لطف شما اشنا شدم با این سایت من فقط
                      Snapeda رو میشناختم.
                      راستش یه هفته ست اسیر PCB برای این ای سی هستم مدار اول رو تمون کردم گیر کردم تو این یکی بخاطر SAVE نکردن ورژن ۸.۸ .
                      فکر کنم پر رویی بشه بگم اگه یه مقدار اطلاعات راجع به این ای سی محبت کنید و به ما بدید.
                      چون تجربه ساخت و طراحی رو دارید و بنده با این شماره کار نکردم شما اگه باهاش PCB زده باشید دیگه همه نکات رو میدونید.
                      یا ایا شما فایل PCB برای اجرا در پروتیوس رو دیدید برای دانلود ؟
                      خیلی خیلی معذرت میخوام وقت شما رو گرفتم و به درازا کشید.
                      بنده هم در خدمت شما هستم رشته اصلی بنده موسیقی هست اگه نرم افزار یا
                      هر امری داشتید با کمال میل در خدمتتون هستم.

دیدگاه

استاد عزیز ممنونم از محبت های شما.باید بگم اموزش شما دقیق بود ولی مشکل از این بود که در سیستم بنده ورژن ۷ _ ورژن ۸.۱_ ورژن ۸.۶ _ ورژن ۸.۷ _ ورژن ۸.۸ نصب بود .خواستم بیخیال شم و با التیوم کار کنم همه رو unistall کردم ولی بخاطر یه پروژه دوباره ورژن ۷.۱ رو نصب کردم شانسی این قطعه رو فراخوانی کردم با نا امیدی در کمال تعجب دیدم شناسایی کرد.
                        پس اومدم ۸.۷ رو نصب کردم و با روش شما پکیجی رو که با ۸.۸ ساخته بودم در اون بدون مشکل شناسایی شد. پس نتیجه اخلاقی این طومار اینه که نصب کردن همه ورژنها کار بسیار اشتباه و erorr های دور از انتظار و غیر قابل پیش بینی گرفتار میکنه کاربر رو.
                        امیدوارم دوستان از این اشتباه درس بگیرن و دچار مشکل و اعصاب خوردی نشن.
                        با تشکر از شما استاد گرامی و عزیزان و زحمتکشان این سایت وزین و پر محتوا.

دیدگاه

دوستان گرامی توجه کنند که کرک برای پروتیوس 8.8 اومده.
                          اعضای سایت sonsivri نرم افزار رو کرک کردند.
                          فقط متاسفانه حدود 2 سال هست که عضویت کامل من، لغو شده.
                          اگر کسی هست که عضویت کامل داره هنوز، بی زحمت لینک های دانلود رو اینجا بگذاره تا بقیه هم بتونند استفاده کنند.
                          The source of hidden electronic information; proteus,picbasic,proton+,eagle,flowcode,orcad,epe,elektor,circuit cellar...
                          فيلمهاي آموزشي فارسي ميکروکنترلر از z80 تا ARM ( همراه با فايلهاي PDF )

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60892.0

دیدگاه

تو سایت خود پروتیوس لینک دانلودی برا ی این نسخه 8.8 نیست . اگر کسی داره لطفا لینک بده .

دیدگاه

درود بر شما دوست عزیزم. لطف کردید این پست رو مطرح کردید.
                              این لینک شما گذاشتید عضویت ندارم و ظاهرا هم نمیشه عضو شد
                              اگه راه عضو شدن رو میدونید راهنمایی بفرمایید هر طور هست دان میکنم و میذارمش همین جا.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X