اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بیشترین ظرفیت خازنی که در جمهوری یافت می شود چقدر است.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بیشترین ظرفیت خازنی که در جمهوری یافت می شود چقدر است.

آقا من می خواستم بدونم بیشترین ظرفیت خازنی که تو بازار تهران یافت می شود چند فاراد ظرفیت دارد و در چه حدود قیمت است.
    همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

پاسخ : بیشترین ظرفیت خازنی که در جمهوری یافت می شود چقدر است.

باسلام.من تا 1میلی فاراددیده بودم.شاید بالاتر از این هم امده باشه.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

عامیانه بگم بهتره
      دو جور خازن ظرفیت بالا میتونین پیدا کنین یکی از اون مدلهایی که بعنوان یک منبع ولتاژ برای نگهداشتن ولتاژ برای حافظه مثلا تلفن بکار میرن که حدود میلی فاراد ظرفیت دارن این مدلها خیلی جمع و جور هستن و ولتاژ کار حدود 5 ولت دارن
      مدل دیگه خازنهای الکترولیتی معمولی هستن که اندازه بزرگ دارن و تا یک فاراد اونو من دیدم البته زلم زینبو دور برش داره (یه ولتمتر بهش وصل کردن و قاب و ترمینال پیچی داره که سیستم بازا اونو موازی ولتاژ تغذیه آمپلی فایر ماشینشون نصب میکنن) فکر کنم مدل ساده اونو هم بتونین گیر بیارین

دیدگاه

خب هرچقدر که بخواهید پیدا میشه. چون جاهایی هستن که بانک خازنی می فروشن.
        دلا یاران سه قسمند ار بدانی
        زبانی اند و نانی اند و جانی
        به نانی نان بده از در برانش
        محبت کن به یاران زبانی
        و لیکن یار جانی را به دست آر
        به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

آقا بی زحمت آدرس بدید و بگید بیشترین ظرفیت موجود چقدره و چند تومان .
          باتشکر
          همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

.

سلام

برای ولتاژهایی در حدود 5 ولت تا ظرفیت 1 فاراد به راحتی در جمهوری پیدا میشود .ولی برای ولتاژهای بالاتر مثلا 25 ولت خازنهای موجود
            ظرفیتی بین 10 تا 20 فاراد دارند که به اندازه کپسول های کوچک آتش نشانی میباشند . کاربرد عمده آنها در سیستم های بسیار قوی صوتی
            در اتومبیل میباشد . مثلا برای ساب وفر هایی تا توان 10 هزار وات در اتومبیل از 3 عدد از این خازنهای کمکی با باتری استفاده میشود .
            محل فروش این خازنها در خیابان سورنا در سهروردی و خیابان عباسی در گمرگ میباشد .
            از قیمت آنها خبر ندارم چون به مارک آنها بستگی دارد .

دیدگاه

آقا میخای چیکار کنی ببخشید جهت فوضولی عرض میکنم

ولی من تا 4 فراد رو دیدم قیمتش فکر کنم حدود 200 باشه! ولی همون عباسی برو اونجا قیمتا بهتره سورنا تو پاچه آدم میکنن...

ولی 20 فراد خیلی دوس دارم 2 سرشو وصل کنم بهم ببینم چرقش چقدره :eek: :icon_razz:

دیدگاه

آقا من هم برای همان آمپلی ماشین می خوام ولی می خوام ارزون تموم بشه اگر کسی بازم چیزی می دونه بگه ممنون می شم خیلی عجله ندارم هر جا تو تهران قیمت دارید بدید .
                باتشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad mohandes
                  آقا من هم برای همان آمپلی ماشین می خوام ولی می خوام ارزون تموم بشه اگر کسی بازم چیزی می دونه بگه ممنون می شم خیلی عجله ندارم هر جا تو تهران قیمت دارید بدید .
                  باتشکر
                  یه مغازه بود یه زمانی جنس استوک می اورد 1 فراد رو میداد 30 تومن 18 تومنم داشت! ولی الان رفتم سلاقش 3 روز پیش دیگه گفت نمیارم... :NO:

دیدگاه

باسلام.فکر کنم اگربجای خازن یک عدد باطری 20آمپری موازی آمپلی قراربدی مشکلت حل بشه.موفق باشید.
                    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

اگر می خواهی مشکلت راحت حل بشه سری به تلوزیون های قدیمی بزن ،خودم یک 3300میکرو را در پاور یک بجینگ سیاه و سفید پیدا کردم . البته اگر تونستی چند تا 1000میکرویی به دست بیاوری ،خوب دیگر همان ها را موازی ببند دیگر تا ظرفیت هایشان جمع شود تا حکم یک خازن داشته باشند
                      به کم راضی شو دنبال حلیم نگرد
                      شکر که این سرا را دست بشر نداد
                      ورنه بجز خرابی دست بشر ندارد

شکر که دست من را،دست قلم زدن نسیت
                      ورنه بجز تباهی دست ترم ندارد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X