اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بافر جریان بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بافر جریان بالا

باسلام ...
    میخواستم از دوستان بپزسم کسی بفر جریان بالایی میشناسه که بدرد تابلو روان بخوره یانه باید ترانزیستور بزارم؟؟؟
    حداقل باید بالای 400 میلی جریان بده و با ttl هم سازگار باشه
    با تشکر.
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : بافر جریان بالا

باسلام.بنظرم اگراز MOSFET استفاده کنیدجالب باشه.چون مقاومت ورودی بالا وجریان درین -سورس خوبی هم دارند.
    مانند:2n7000 نوع ولتاژپایین وجریان کم وهم خانواده های آن.وmtp2N60 نوع ولتاژزیاد وجریان زیادوهم خانواده های آن.
    موفق باشید.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

لطفا یکی یه چیزی بنویسه
      کسی بلد نیست؟؟؟
      :sad:
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

میتونی از ای سی uln2003 استفاده کنی :smile:

دیدگاه

behtarin entekhab toye tablo ravan uln2803 hastesh be 3 dalil
          1-khorojie bafer not shode va vase roshan kardan led ha dige ehtiaj be not kardan nist
          2- ta 500 ma ro be rahati javab mide
          3- ba ttl ham sazgare
          :applause: :nice:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X