اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جایگزین ترانس سوئیچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جایگزین ترانس سوئیچینگ

سلام دوستان من برا ساخت یک سوئیچینگ دنبال ترانس سوئیچینگ در فروشگاه های اینترنتی میگردم که نمونه درستی پیدا نشد و خیلی کم یاب هست

خواستم ببینم برای ساخت یک منبع تغذیه سوئیچینگ کم توان در حد 2 یا 3 وات یا زیر 5 وات میتونم چوک قرمز یا آبی یا HT50 یا HT330 و یا ترانس Line Filter که قیمت پایینتری فروخته میشه رو جایگزین کنم یانه

در ضمن میخوام از آیسی TNY276 یا 285 یا مشابه استفاده کنم. جریان شاید زیر نیم آمپر و ولتاژ 5 ولت هست.

در ضمن اگر جایی رو سراغ دارید که این ترانسها فروخته میشه در داخل به شکل انبوه ساخته میشه یا واردات دارند لطفا در سایت قرار بدید از توان های پایین تا بالا تا همه بتونن سفارش بدن.

باتشکر
    جدیدترین ویرایش توسط ghm.1988; ۲۳:۴۷ ۱۳۹۷/۰۶/۰۵.

پاسخ : جایگزین ترانس سوئیچینگ

نوشته اصلی توسط ghm.1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برا ساخت یک سوئیچینگ دنبال ترانس سوئیچینگ در فروشگاه های اینترنتی میگردم که نمونه درستی پیدا نشد و خیلی کم یاب هست

خواستم ببینم برای ساخت یک منبع تغذیه سوئیچینگ کم توان در حد 2 یا 3 وات یا زیر 5 وات میتونم چوک قرمز یا آبی یا HT50 یا HT330 و یا ترانس Line Filter که قیمت پایینتری فروخته میشه رو جایگزین کنم یانه

در ضمن میخوام از آیسی TNY276 یا 285 یا مشابه استفاده کنم. جریان شاید زیر نیم آمپر و ولتاژ 5 ولت هست.

در ضمن اگر جایی رو سراغ دارید که این ترانسها فروخته میشه در داخل به شکل انبوه ساخته میشه یا واردات دارند لطفا در سایت قرار بدید از توان های پایین تا بالا تا همه بتونن سفارش بدن.

باتشکر
    سلام از چه نرم افزاری استفاده میکنید؟ اگر pi expert هست نحوه ساخت ترانس رو توضیح داده

دیدگاه

تو کار ساخت ترانس نیستم میخوام فقط یک منبع تغذیه کم توان سوئیچینگ برا یک مدار خاص بسازم در حد تولید انبوه که لازمه اماده بخرم از جایی. اگه این چوک هارو بذارم اصلا کار نمیکنه؟

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز هر چوک یا ترانسی رو که میبینید که نمیشه هرجایی استفاده کرد! خیر نمیشه از هیچ ترانسی غیر از ترانس طراحی شده برای اون منبع خاص شما با توپولوژی مناسب شما (فلایبک) استفاده کرد.
        چوک قرمز و ابی برای تطبیق امپدانس خروجی صوتی هست اگه درست یادم باشه چوک لاین فیلتر هم که اصلا ترانس نیست 2 تا سلف مجزا با تعداد دور یکسان دور یک هسته با u بالا برای حذف نویز مد مشترک هست.
        تنها راه شما محاسبه ترانس از هز طریقی و سپس خریدن هسته و سیم لاکی و بقیه قطعات مورد نیاز و پیچیدنش توسط خودتونه. برای تعداد مراکزی هستن که مشخصات بهشون میدین میپیچن براتون اما برای چند عدد فکر نمیکنم انجام بدن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghm.1988 نمایش پست ها

باتشکر
          درود با توان کمی که شما نیاز دارید و در صورت انبوه بودن درخواست می تونید از ترانس های ایزوله کننده انتقال دیتا که برای منبع های سوییچینگ کم توان هم استفاده می شن استفاده کنید

دیدگاه

باسلام
            ترانس سوئچینگ در هر مورد با توجه به مشخصات و نیازمندی ها باید طراحی و ساخته بشه و بصورت اماده فروخته نمیشه.....مگر در موارد خاص...مثلا برای دستگاه های جوش
            پس از طراحی در صورت نیاز به تعداد میتونید به کسانی که کارشون اینه سفارش بدید
            موفق باشید
            ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X