اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد دسته هیتر هویه یاکسون مدل 886D

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد دسته هیتر هویه یاکسون مدل 886D

سلام به همه دوستان ، من یه هیتر هویه یاکسون مدل 886D دیجیتال خریدم که چند روز بعد از استفاده از دسته هیتر هوای گرم ، جرقه زد و فقط هواش کار میکرد ، باز کردم دیدم المنت رو نابود کرده ، تا الان ۱۰ تا المنت واسش گذاشتم ولی هرجور امانتی هم که گذاشتم اصلا اکسیدش میکنه و تیکه تیکه خورد میشه تو دستم المنت ، دیگه کلافه شدم واقعا نمیدونم از چی هست؟
    با مولتی متر هم دوسر سیمی که المنت بهش وصل میشه رو اندازه گرفتم ، که ۲۳۰ ولت A.C نشون میده ، که سر یکی از سیمها یه فیوز حرارتی ۲۵۰ ولت و ۵ آمپر و ۶۵ درجه هست ،
    پس فیوز معلومه سالمه که ولتاژ رو نشون میده.
    ولی سوالم این هست ۲۳۰ ولت غیر معمول نیست ؟
    خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه، دسته یدکی هم تو بازار ۲۳۰ هزارتومن هست که خیلی زیاده.
    ممنون و سپاس

پاسخ : راهنمایی در مورد دسته هیتر هویه یاکسون مدل 886D

درود . المنت به تنهایی هم در بازار هست میتونید تهیه کنید باید دقت کنید شکل فنری سیم المنت متوازن باشه و اتصالی در مسیر فنری دیده نشه . جرقه که می*فرمایید ناشی از ورود تکه سیمی چیزی به دسته نبوده ؟ ولتاژ که اندازه گیری میکنید به دلیل مدار دیمر و برش پالس قابل اندازه گیری نیست . شما روی میزان دمای هیتر کنترل دارید دیگه ؟ میتونید کم کنید هیتر رو ؟ تنها مورد باقی مانده سازگار نبودن المنت با دستگاه می*تونه باشه که مدل با یاکسون متفاوت باشه

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در مورد دسته هیتر هویه یاکسون مدل 886D

ممنون دوست عزیز ، بله با تغییر ولوم دما کم و زیاد میشه، فقط اون ۲ سیم که نوکشون به هم دیگه به صورت نقطه جوش به هم وصله چی هست؟ ترموکوبله ؟ به چه کار میاد؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

متاسفانه المنت خود یاکسون هیج کجا گیر نمیاد ، اصلا وجود نداره انگار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X