ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    2012/02/07
    8
    8

یک دانشجوی ارشد الکترونیک در تهران از چه راهی میتواند در آمد داشته باشد ؟

سلام
    من الان دانشجوی ترم یک ارشد رشته ی دیجیتال هستم ،میخواستم راهنمایی کنید که با چه کار هایی من میتونم هزینه های دانشگاهم را پوشش بدم ؟
    میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید که با این توانایی ها کجا میتونم کار دانشجویی(نیمه وقت) پیدا کنم ؟
    با تشکر
    توانایی ها :
    طراحی pcb
    avr -bascom
    zynq platform
    vhdl
    fpga-spartan series
    مسلط به دروس الکترونیک1و2 - دیجیتال- مدار1و2 -سیگنال و سیستم (در حد توانایی تدریس برای کنکور)
    2017/08/27
    649
    510

پاسخ : یک دانشجوی ارشد الکترونیک در تهران از چه راهی میتواند در آمد داشته باشد ؟

یک مهندس ارشد الکترونیک با مسافرکشی و تدریس ولی دانشجو رو دقیقا نمیدونم
    ویرایش توسط kamy007 : 2018/09/16 در ساعت 22:40
    2017/11/02
    129
    60

پاسخ : یک دانشجوی ارشد الکترونیک در تهران از چه راهی میتواند در آمد داشته باشد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ABISH

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    من الان دانشجوی ترم یک ارشد رشته ی دیجیتال هستم ،میخواستم راهنمایی کنید که با چه کار هایی من میتونم هزینه های دانشگاهم را پوشش بدم ؟
    میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید که با این توانایی ها کجا میتونم کار دانشجویی(نیمه وقت) پیدا کنم ؟
    با تشکر
    توانایی ها :
    طراحی pcb
    avr -bascom
    zynq platform
    vhdl
    fpga-spartan series
    مسلط به دروس الکترونیک1و2 - دیجیتال- مدار1و2 -سیگنال و سیستم (در حد توانایی تدریس برای کنکور)
    سلام خدمت دوست گرامی به عقیده بنده الان و تو این وضعیت باید فکر نون بود که خربزه آبه یعنی در واقع تو موقعیتی که اکثر کالا های الکتریکی و الکترونیکی از کشور دوست و همسایه چین تامین می شه و از اون طرف هم صادرات بکلی منتفی است شما میتونی تو کارایی مثل پروژه دانشجویی فعالیت کنی با آموزشگاهها برا تدریس کنکور خصوصی البته باید بهت این نکته رو هم بگم که اگه بخوای این رویه رو ادامه بدی درامد کمتری داری تا یه ماشین دسته دوم تمیز بگیری و باهاش تو استارتاپ مسافرکشی اینترنی کار کنی
    ولی اگه می خوای درامد بدی نداشته باشی و بتونی یه زندگی حداقلی رو بچرخونی (البته این حداقل هم برای هر کسی فرق می کنه ) به نظر من تو یادگیری برنامه نویسی جلو برو مخصوصا برنامه نویسی وب و اپلیکیشن موبایلی که همیشه مشتریشو هست یه چندتا زبان برنامه نویسی اینترنتی یادبگیر خیلی کمکت می کنه فکر کنم درس برنامه نویسی اینترنت هم جز سرفصلهای شاخه دیجیتال باشه ولی درس اختیاری اونم حتماً پاس کن اگه تو این شاخه سرمایه گذاری علمی کنی پشیمون نمی شی خدا بهمراهت
    2005/12/28
    تبريز
    4,253
    1,202

خیلی شرکت ها نیازمند نیروی طراح و بخش R&D به صورت پاره وقت هستند.
    معمولا این شرکت ها میتونند استارت مناسبی برای دانشجوهای با دانش بالا باشند.
    2005/12/28
    تبريز
    4,253
    1,202

نقل قول نوشته اصلی توسط kamy007

شما تخصص و مدرکتون و البته شغل فعلیتون چیه که همچین پیشنهادات تخریبی میدید ؟
    2008/05/26
    1,021
    502

مهندس چرا شما تو اکثر تاپیکها ملت رو از آینده ناامید میکنید؟؟

خداوند متعال می فرماید قسم به عزت و جلال و مجد و ارتفاع من بر عرشم بلاشک امید هر کسی را که به غیر من امیدوار شود حتما امیدش را قطع می کنم و بدون تردید و حتما لباس خواری نزد مردم به او می پوشانم و یقینا و به طور قطع او را از قرب خود کنار می زنم و بی تردید و بلاشک او را از پیوستن به خود دور می کنم. در حالی که سختی ها در دست من است، او در سختی ها به دیگران و به دیگران امیدوار است . در دیگران را می کوبد، در حالی که کلید درها در دست من بوده و درها هم بسته است و درِ من برای کسی که ما را بخواند باز است. کیست که در حوادث ناگوار به من امید بسته و من امید او را برای برطرف شدن ناگواری هایش قطع کرده باشم. کیست که برای کار مورد علاقه اش به من امیدوار شده و من امید او را از خود قطع نموده باشم. تمام آرزوهای بندگان نزد من محفوظ است ولی آنان به حفظ من راضی نشدند. آسمان های خود را پر از کسانی نمودم که از تسبیح من خسته نمی شوند و به آنان دستور دادم درها را بین من و بندگانم نبندید ولی بندگان به سخن من اعتماد نکردند.
    2007/03/15
    تبريز
    2,659
    103

,واقعیت تلخیه .ولی واقعیته .الان فقط با اسنپ میشه درآمد داشت.یا باید 8 سال - بی*مزد بود و منت هر خدمتی که کردم - کار کنی شاید بعد 8 سال موفق بشی
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است
    2008/12/29
    1,660
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad hg

سلام خدمت دوست گرامی به عقیده بنده الان و تو این وضعیت باید فکر نون بود که خربزه آبه یعنی در واقع تو موقعیتی که اکثر کالا های الکتریکی و الکترونیکی از کشور دوست و همسایه چین تامین می شه و از اون طرف هم صادرات بکلی منتفی است شما میتونی تو کارایی مثل پروژه دانشجویی فعالیت کنی با آموزشگاهها برا تدریس کنکور خصوصی البته باید بهت این نکته رو هم بگم که اگه بخوای این رویه رو ادامه بدی درامد کمتری داری تا یه ماشین دسته دوم تمیز بگیری و باهاش تو استارتاپ مسافرکشی اینترنی کار کنی
    ولی اگه می خوای درامد بدی نداشته باشی و بتونی یه زندگی حداقلی رو بچرخونی (البته این حداقل هم برای هر کسی فرق می کنه ) به نظر من تو یادگیری برنامه نویسی جلو برو مخصوصا برنامه نویسی وب و اپلیکیشن موبایلی که همیشه مشتریشو هست یه چندتا زبان برنامه نویسی اینترنتی یادبگیر خیلی کمکت می کنه فکر کنم درس برنامه نویسی اینترنت هم جز سرفصلهای شاخه دیجیتال باشه ولی درس اختیاری اونم حتماً پاس کن اگه تو این شاخه سرمایه گذاری علمی کنی پشیمون نمی شی خدا بهمراهت
    بر فرض درآمد مسافر کشی اسنپ از پروژه دانشجویی و تدریس اینها بیشتر باشه (که بیشترم نیست چون همون اسنپ هم کلی از قیمت ماشین میندازه) بعد آخرش چی میشه؟؟؟نهایت یک مدیر عامل شرکتی سوار اسنپ میشه میگه شما خیلی راننده خوبی بودی بیا راننده شخصی من بشو (دیگه آخر خوش شانسی راننده اسنپ همینه)
    اما شما وقتی در حرفه خودت کار کنی حتی اگر درامدت در خد بخور نمیر باشه حداقل شانس اینکه یک روزی در حرفه خودت پیشرفت کنی را از دست ندادی و توکلت به خداست در مسیر علاقه ات حرکت می کنی تا برکتش هم برسه .
    کار کردن تو اسنپ و....و کلا کار حلال اصلا بد نیست اما این کارها مال وقتیه که بقیه راه ها را امتحان کردی بن بست بوده دیگه از رو اجبار بری دنبال این کارها نه اینکه متخصص fpgaکه خون دل خورده تا به اینجا رسیده را بفرستیم دنبال اسنپ
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2017/08/27
    649
    510

دوستانی که به این دانشجو دارن پیشهاد عیر از مسافرکشی میدن چند چیز رو نمیدونن یا دانشجو نبودن یا ایران زندگی نمیکنن یا خیلی وقته از محیط دانشگاه دور بودن.
    جواب :M3R
    اون کسی که ناامید کرده کسی دیگست من فقط حقیقت رو یاد اوری میکنم تا ادمهای اطرافم در توهم زندگی نکنن . ولی شما به نوشته خودتون مهندسی نگاه کنید از کجا میدونید خدا نخواسته این دوستمون اینجا سوال بپرسه و خداوند کلید پاسخ سوال را به من نداده باشه که بهش بگم بره مسافر کشی؟ شاید تقدیرش مسافر کشیه الان
    جواب بلورچیان:
    شما به دوستمون پیشنهاد فضایی دادی اما من پیشنهادی دادم که همین فردا میتونه شروع کنه. شما اگر پیشنهاد شرکت میدین باید اون شرکت رو معرفی کنید مگرنه من هم میتونم بهش پیشنهاد خوشگل بدم ببرمش تو توهم .

و mohamadh14:
    شما میدونید شرایط یک دانشجو که باید کار هم بکنه و درس هم بخونه میدونید چیه؟ با پستی که دادین معلومه نمیدونین
    ابشون میخواد مدرکشو بگیره اسنپ کار میکنه تا مدرکشو بگیره که بهش بگن مهندس کار فکری غیر از درس خوندن برای دانشجو خوب نیست عزیزم
    ویرایش توسط kamy007 : 2018/09/17 در ساعت 10:55
    2008/05/26
    1,021
    502

دوستانی که به این دانشجو دارن پیشهاد عیر از مسافرکشی میدن چند چیز رو نمیدونن یا دانشجو نبودن یا ایران زندگی نمیکنن یا خیلی وقته از محیط دانشگاه دور بودن.
    جواب :M3R
    اون کسی که ناامید کرده کسی دیگست من فقط حقیقت رو یاد اوری میکنم تا ادمهای اطرافم در توهم زندگی نکنن . ولی شما به نوشته خودتون مهندسی نگاه کنید از کجا میدونید خدا نخواسته این دوستمون اینجا سوال بپرسه و خداوند کلید پاسخ سوال را به من نداده باشه که بهش بگم بره مسافر کشی؟ شاید تقدیرش مسافر کشیه الان
    جواب بلورچیان:
    شما به دوستمون پیشنهاد فضایی دادی اما من پیشنهادی دادم که همین فردا میتونه شروع کنه. شما اگر پیشنهاد شرکت میدین باید اون شرکت رو معرفی کنید مگرنه من هم میتونم بهش پیشنهاد خوشگل بدم ببرمش تو توهم .

و mohamadh14:
    شما میدونید شرایط یک دانشجو که باید کار هم بکنه و درس هم بخونه میدونید چیه؟ با پستی که دادین معلومه نمیدونین
    ابشون میخواد مدرکشو بگیره اسنپ کار میکنه تا مدرکشو بگیره که بهش بگن مهندس کار فکری غیر از درس خوندن برای دانشجو خوب نیست عزیزم
    شما تا به حال تولیدی در زمینه کاریتون داشتین که شکست بخوره؟
    فقط جهت اطلاع خودم میپرسم و قصد دیگه ای ندارم
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26