اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوییچ در مغازه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوییچ در مغازه ها

سلام دوستان
    اگه به کرکره های جدید مغازه ها دقت کرده باشین، یا اصلا سوییچ ماشین ها، طرف یه دکمه میزنه و قفل باز میشه!
    حالا سوال من چیه؟ مگه این سوییچ ها چیزی غیر از موج الکترومغناطیسی می*فرستند؟ خب اگه اینطوری باشه نمیشه چیزی ساخت تا این موج رو ضبط کنه و هر موقع که من بخوام این موج رو ارسال کنه و قفل رو برام باز کنه؟
    نمی خواهم از جایی دزدی کنم ولی میخواستم بدونم چطور امنیت این چیزا رو تامین می کنن؟

پاسخ : سوییچ در مغازه ها

درود ، امنیت ندارند ، دستگاه ش هست ، کلید سازی ها دارند ، دکمه ریموت رو میزنید کد رو نگه می*داره و روی یک ریموت خام کد می*کنه ، میشه مثل اولی :|
    خودم هم اولین بار دیدم تعجب کردم ، شاید قدرت گیرندگی شون کم باشه و ریموت اصلی باید در فاصله نزدیک زده بشه !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
      درود ، امنیت ندارند ، دستگاه ش هست ، کلید سازی ها دارند ، دکمه ریموت رو میزنید کد رو نگه می*داره و روی یک ریموت خام کد می*کنه ، میشه مثل اولی :|
      خودم هم اولین بار دیدم تعجب کردم ، شاید قدرت گیرندگی شون کم باشه و ریموت اصلی باید در فاصله نزدیک زده بشه !
      به اون دستگاه ها ریموت کپی خور یا بلوتوثی میگن که با میتوان با نگه داشتن یک دکمه و بروی آن رو زن همان دکمه در ریموت اصلی آن را کپی کرد
      حتما و حتما باید دو ریموت روی همدیگه یا کنار هم دیگه باشن تا این عمل صورت بگیره و در طی این عمل چند بار باید دکمه روی ریموت اصلی زده بشه تا کپی شدن کامل صورت بگیره
      این ریموت ها رو میتونید در دزدگیر ماشین فروشی ها با همین نام (کپی خور - بلوتوثی ) بخرید و حدودا از بقیه ریموت ها ارزانتر هستند
      این مشکل رو تجربه کردم
      یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
      بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

نه اخوی ، ریموت هم مارک ریموت خودم بود ، ساخت بتا، ریموت لرن معمولی ، اصولش اینه ریموت با گیرنده ( جک پارکینگ بود ) لرن بشه ، رفتم کلید سازی از روی ریموت من روی یک ریموت بتا ی نو ، کپی کرد :|

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alone123 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          اگه به کرکره های جدید مغازه ها دقت کرده باشین، یا اصلا سوییچ ماشین ها، طرف یه دکمه میزنه و قفل باز میشه!
          حالا سوال من چیه؟ مگه این سوییچ ها چیزی غیر از موج الکترومغناطیسی می*فرستند؟ خب اگه اینطوری باشه نمیشه چیزی ساخت تا این موج رو ضبط کنه و هر موقع که من بخوام این موج رو ارسال کنه و قفل رو برام باز کنه؟
          نمی خواهم از جایی دزدی کنم ولی میخواستم بدونم چطور امنیت این چیزا رو تامین می کنن؟
          نمیتونید اون امواج رو ضبط کنید و خودتون تولید کنید
          چرا ؟
          چون اینقدر توی هوا نویز هست که اختلال روی موج ایجاد میکنه و در عمل ضبط کردن اختلال ایجاد میکنه
          روش کار عین فیلتر کردن مک آدرس در مودم وایرلس هست که بهش میگن کدلرن که هر ریموت کد مخصوص خودشو داره و بعضی از ریموت ها کپی خور هستند (پست بالا)
          روش دیگه ای هست بنام کد فیکس که روی سخت افزار کد گذاری میکنن و عین همان رو روی گیرنده اعمال میکنن و اینجوری کد گذاری میشه (8 پایه 3 حالته)
          این مشکل رو تجربه کردم
          یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
          بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziar ashouri نمایش پست ها
            نمیتونید اون امواج رو ضبط کنید و خودتون تولید کنید
            چرا ؟
            چون اینقدر توی هوا نویز هست که اختلال روی موج ایجاد میکنه و در عمل ضبط کردن اختلال ایجاد میکنه
            روش کار عین فیلتر کردن مک آدرس در مودم وایرلس هست که بهش میگن کدلرن که هر ریموت کد مخصوص خودشو داره و بعضی از ریموت ها کپی خور هستند (پست بالا)
            روش دیگه ای هست بنام کد فیکس که روی سخت افزار کد گذاری میکنن و عین همان رو روی گیرنده اعمال میکنن و اینجوری کد گذاری میشه (8 پایه 3 حالته)
            اگه فرکانس رو بدونید ریموت رو خیلی راحت میشه کپی کرد
            بحث نویز هم به دلیل اینکه شروع کد ریموت با یه پالس زمانی ثابت هست منتفیه
            اینم نحوه ارسال سیگنال یه ریموت کدلرن:

زمانی که ریموت زده شد اگه c0 تا c19 رو ذخیره کنید ینی ریموت رو کپی کردید

دیدگاه

بحث جالبیه !
              سنسوری، چیزی هست که من مثلاً فرکانس رو تعیین کنم، اون موج رو برام بخونه؟
              ولی فکر نکنم اینطوری بدون امنیت باشه چون یه ماشین چند میلیاردی نمیشه امنیتش در این حد ضعیف باشه!!!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
              نه اخوی ، ریموت هم مارک ریموت خودم بود ، ساخت بتا، ریموت لرن معمولی ، اصولش اینه ریموت با گیرنده ( جک پارکینگ بود ) لرن بشه ، رفتم کلید سازی از روی ریموت من روی یک ریموت بتا ی نو ، کپی کرد :|
              خب اگه بشه این امواج رو تقویت کرد که از فاصله چند متری کد لرن بشه، کمک بزرگی به خلاف کار ها کردیم
              جدیدترین ویرایش توسط alone123; ۲۱:۲۱ ۱۳۹۷/۰۷/۰۳.

دیدگاه

لینک زیر رو مطلاعه کنید، همه چیز در مورد امنیت ریموتها دستگیرتون میشه
                ریموت‌های هاپینگ چطور کار می‌کنند که قادر هستند امنیت بیشتری را تامین کنند. آیا واقعاً ریموت‌های هاپینگ دارای امنیت بیشتری هستند؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X