اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار امپلی فایر با کیفیت خیلی خوب برای ساب ووفر در کلاس D با توان 450 تا 500 وات.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار امپلی فایر با کیفیت خیلی خوب برای ساب ووفر در کلاس D با توان 450 تا 500 وات.

سلام.دوستان.نمی دانم این تاپیک جای درستی است برای مطرح کردن این سوال یا نه؟؟..اگر نبود من را ببخشید...
    من یک ساب ووفر دارم و کیفیت خیلی خوبی داره می خواهم این ساب را اکتیو کنم برای همین نیاز به یک مدار امپلی فایر مونو کلاس D با توان که روی 4 اهم حدود 450 وات بدهد. ودارای کراس اور باشید که فقط از فرکانس 40 تا 80 را بزند وکیفیت خیلی خوبی داشته باشد.و دارای یک فیش ورودی هم باشد با ولوم کراس اور و ولوم صدا...می خواهم این ساب برای ست سینمایی خانه استفاده کنم...در زمینه الکترونیک اشنایی ندارم می خواهم بدهم دوستم که اشنا هست بسازد..
    تشکر...
    جدیدترین ویرایش توسط poloton7; ۱۰:۵۷ ۱۳۹۷/۰۷/۱۴.
    ايت الله بهجت:به علم تان عمل کنيد

پاسخ : مدار امپلی فایر با کیفیت خیلی خوب برای ساب ووفر در کلاس D با توان 450 تا 500 وات.

سلام این مدار فکر کنم به کارت بیاد
    IRS2092 Subwoofer 400W Claas D Amplifier Circuit.The main part of this protection circuit is a transistor FET which is connected in the power supply branch ampl

دیدگاه

پاسخ : مدار امپلی فایر با کیفیت خیلی خوب برای ساب ووفر در کلاس D با توان 450 تا 500 وات.

نوشته اصلی توسط madar1 نمایش پست ها
      سلام این مدار فکر کنم به کارت بیاد
      http://320volt.com/en/400w-claas-d-s...rcuit-irs2092/
      سلام..خیلی ممنونم..اگر کمی قوی تر باشه خیلی بهتره.. در ضمن این اون مشخصاتی که من می خواهم را داره؟
      فکر می کنید چقدر هزینه ساخت داره این مداربا 100 وات قوی تر از این مدار می شود؟؟؟؟...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط poloton7 نمایش پست ها
        سلام..خیلی ممنونم..اگر کمی قوی تر باشه خیلی بهتره.. در ضمن این اون مشخصاتی که من می خواهم را داره؟
        فکر می کنید چقدر هزینه ساخت داره این مداربا 100 وات قوی تر از این مدار می شود؟؟؟؟...
        خوب مدار قوی با ساخت آسون که زیاد هست شما تغذیه را میخای چیکار کنی ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1 نمایش پست ها
          خوب مدار قوی با ساخت آسون که زیاد هست شما تغذیه را میخای چیکار کنی ؟
          سلام..گفتم قرار یک ساب ووفر را اکتیو کنم برای سیستم سینمایی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط poloton7 نمایش پست ها
            سلام..گفتم قرار یک ساب ووفر را اکتیو کنم برای سیستم سینمایی.
            آهان فکر کردم برا ساب ماشین میخای
            خوب همین مدار که خیلی قویه برا خونه مطمئن باش فکر نکنم بتونی ولومش را تا آخر باز کنی
            این مدار هم هست خودش فیلم تستشو تو یوتیوپ گذاشته خیلی قویه
            Power Amplifier circuit using IC TL494 for PWM controller and final transistor using N-Channel Mosfet. Output up to 500Watt Mono, you can see the circuit schematic and PCB layout also tested amplifier here.

فقط سلف خروجی رو چطور میخای درست کنی هسته را خریدی ؟

دیدگاه

سلام...ممنوم...
              نه هنوز چیزی نخریدم....فکر می کنید چقدر هزینه داره???

دیدگاه

دوستان بهترین سایتی که می توانم بدهم چنین امپلی فایری برایم بسازند ((ایرانی)) کدام سایت هست؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X