اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست نام آی سی آیفون تصویری taba

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست نام آی سی آیفون تصویری taba

سلام عزیزان
    یه آیفون تصویری دارم در قسمت مدار پاورش یه ترانزیستور5 پایه هست که قسمت بدنش شکسته و قابل تشخیص نیست البته دیود یکسوساز و خازن 400 ولت هم خراب بود تعویض شده و برای اطمینان هم میخام این ترانزیستور رو عوض کنم از دوستان اگه کسی میدونه لطف کنه اسم ترانزیستور رو بفرسته
    سپاس فراوان
    جدیدترین ویرایش توسط gilaki; ۱۷:۱۳ ۱۳۹۷/۰۷/۱۶.

پاسخ : درخواست نام آی سی آیفون تصویری taba

سلام دوست عزیز برای مشخص کردن قطعات باید ب شماتیک مدار مراجعه کنید ک البته فکر نکنم پیدا شه یا از برد مشابه . دیتاشیت STR G6551 رو نگاه کن شاید مشابه IC شما باشه البته تغذیه کامل برای فروش پیدا میشه اگر IC پیدا نشد سپاس
    جدیدترین ویرایش توسط Pooryamm; ۰۱:۰۶ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷.
    زرد است ک لبریز حقایق شده تلخ است که با درد موافق شده
    عاشق نشدی وگرنه می فهمیدی پاییز بهاری است ک عاشق شده

دیدگاه

پاسخ : درخواست نام آی سی آیفون تصویری taba

نوشته اصلی توسط gilaki نمایش پست ها
      سلام عزیزان
      یه آیفون تصویری دارم در قسمت مدار پاورش یه ترانزیستور5 پایه هست که قسمت بدنش شکسته و قابل تشخیص نیست البته دیود یکسوساز و خازن 400 ولت هم خراب بود تعویض شده و برای اطمینان هم میخام این ترانزیستور رو عوض کنم از دوستان اگه کسی میدونه لطف کنه اسم ترانزیستور رو بفرسته
      سپاس فراوان
      با سلام:
      دوست عزیز. یک فروشگاه در میدان امام خمینی، اول خیابان لاله زار پاساژ 110 طبقه دوم ( وسط پاساژ) وجود دارد که بورد تغذیه ایرانی اکثر آیفون های تصویری را دارد و قیمت بورد ارزان تر از خرید قطعات و تعمیر آن است. من خودم برایم 4 سال پیش چنین مشکلی پیش آمد اکثر قطعات از جمله آی سی و ... گیر نمی آمد و با تعویض ارزان تر از خرید بدون مشکل دارد کار می کند.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X