اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مد خواب سبک در esp8266

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مد خواب سبک در esp8266

سلام
    کسی میتونه مد light sleep ماژول esp8266 رو توضیح بده (کد at وچگونه از خواب بیدارش کردن)
    من هرچی دیتاشیتشو خواندم متوجه نشدم
    (من از مدل esp01 استفاده میکنم)

پاسخ : مد خواب سبک در esp8266

درود . در light sleep وای فای خاموش هست . کلاک سیستم خاموش هست و پردازنده به حالت idle می*ره. توسط اینتراپت و یا برنامه نویسی از قبل تعیین شده مجدد wake میشه

AT+SLEEP=1 // Light-sleep mode

AT+WAKEUPGPIO=1,0,1 // Wakeup from light sleep mode when GPIO0 has HIGH signal
    جدیدترین ویرایش توسط Masood Ashoori; ۱۳:۲۱ ۱۳۹۷/۰۷/۲۱.

دیدگاه

سلام.میشه چگونگی بردن مازول به حالت forc light sleep رو هم بگید (چگونه از api استفاده کنم)

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط امیر قارزی نمایش پست ها
      سلام.میشه چگونگی بردن مازول به حالت forc light sleep رو هم بگید (چگونه از api استفاده کنم)
      force light sleep

دیدگاه

به دلیل گسترده بودن دستورات API به معرفی مرجع دستورات اکتفا میکنم . مطالعه قسمت های ۳.۷ و ۴.۱۲ برای این منظور توصیه میشود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
          به دلیل گسترده بودن دستورات API به معرفی مرجع دستورات اکتفا میکنم . مطالعه قسمت های ۳.۷ و ۴.۱۲ برای این منظور توصیه میشود .

https://www.espressif.com/sites/defa...erence__EN.pdf
          من این pdf رو خواندم .مشکلم اینه که ماندم چجوری ازشون استفاده کنم(من ماژول رو به مگا16 وصل کردم )

دیدگاه

خب نیاز شما رو که نمیدونم، چرا دستور at و رابط سریال ؟ با پایتون و آردو و بیسیک میشه مستقیم ماژول رو کد نویسی کرد ، پردازنده این ماژول ۸۰ مگاهرتز فرکانس داره، در آورکلاک به ۱۶۰ مگا میرسه ، حالا اینها به کنار ، نیاز شما برای اسلیپ چی هست ؟ محدودیت جریان و مصرف شما به چه صورته ؟ تغذیه از کجا تامین میشه ؟ و بعد چرا API ? چرا فورس اسلیپ ؟

دیدگاه

چون اون جریان زیادی میکشه و منم میخوام باتری شارژی وصل کنم حالا اگر همینجور ولش کنم 5 تا باتری باید بگیرم که 50 تومان میشه که 10 ساعت هم میتونه کار کنه ( درصورتی که من 1 روز رو میخوام پروژم کار کنه ) برای همین من میخوام بزور بخوابونمش و هروقت که لازمش داشتم بیدارش کنم همین

خب نیاز شما رو که نمیدونم، چرا دستور at و رابط سریال ؟ با پایتون و آردو و بیسیک میشه مستقیم ماژول رو کد نویسی کرد ، پردازنده این ماژول ۸۰ مگاهرتز فرکانس داره، در آورکلاک به ۱۶۰ مگا میرسه ، حالا اینها به کنار ، نیاز شما برای اسلیپ چی هست ؟ محدودیت جریان و مصرف شما به چه صورته ؟ تغذیه از کجا تامین میشه ؟ و بعد چرا API ? چرا فورس اسلیپ ؟
              جواب در بالا
              جدیدترین ویرایش توسط امیر قارزی; ۱۷:۳۰ ۱۳۹۷/۰۷/۲۳.

دیدگاه

وظیفه وای فای چیه ؟ کلا موضوع پروژه چیه ؟ دیپ اسلیپ کنید با سایکل زمانی مثلاً هر دقیقه پنج ثانیه روشن باشه و دوباره دیپ اسلیپ

دیدگاه

وظیفه وای فای چیه ؟ کلا موضوع پروژه چیه ؟ دیپ اسلیپ کنید با سایکل زمانی مثلاً هر دقیقه پنج ثانیه روشن باشه و دوباره دیپ اسلیپ
                  فقط میخواد به موبایل دستور بده همین (یکی از کاراش اینه وقتی که ماژول الترسونیک موانع رو طبق فاصله تنظیمی تشخیص داد میکرو توسط وایفا به گوشی دستور بده)

چون زمان ارسال دستور معلوم نیست دیپ اسلیپ نمیتونم بکنم

دیدگاه

لینک زیر نمونه ها و هدرها برای برنامه نویسی داخلشه
                    /github.com/espressif/arduino-esp32

البته شما قسمت ۸۲۶۶ بررسی کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X