اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اضافه کردن پورت aux به پخش پایوونر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اضافه کردن پورت aux به پخش پایوونر

سلام دوستان من یه پخش پایونر مدل 7450mp دارم که متاسفانه دیگه سی دی رو پخش نمیکنه ورودی مستقیم aux هم نداره اما یه پورتی پشتش هست که اونطور که تو فیلم های یوتیوب بود میشه از طریق اون aux رو وصل کرد اما اونم قیمت تبدیلش 65 هزارتومنه که حساب کردم دیدم از خود ضبط گرون تر در میاد حالا میخوام خودم یه ورودی aux به ای سی پخش بدم فقط نمیدونم باید به کدوم پایه ها متصل کنم عکسش اینه:

اینم همون پورتی هست که گفتم فکر کنم اسمش چنجر باشه

حالا به نظرتون کدوم راه بهتره اتصال به ای سی یا همین پورت بعد اگه میشه یه توضیح مختصر هم بدید از نحوه اتصال
    ممنون

پاسخ : اضافه کردن پورت aux به پخش پایوونر

نوشته اصلی توسط operatoor نمایش پست ها
    ... حالا به نظرتون کدوم راه بهتره اتصال به ای سی یا همین پورت ...
    سلام،
    صد در صد اتصال به پورت (همون جکهای AV قرمز و سفید) ایمن تر و اصولی تر هست!
    چون اتصال به IC قدری داستان داره!
    اولیش اینکه در هر ورودی IC تعدادی مقاومت و خازن باید قرار بگیره (میتونید از دیتا شیت IC نگاه کنید ولی باز کار درستی نیست چون این قطعات با قطعاتی که از قبل وجود داره موازی میشن!)
    و دوم اینکه ممکنه ولوم پخشتون، ورودی چنجر رو ساپورت کنه، ولی اگه خوتون مستقیم به IC وصل کنید، دوباره باید برای ولومش یه فکر جداگانه کنید!
    و سوم اینگه IC شما ورودی Front و rear استریو داره و شما احتمالا فقط یک خروجی استریو دارید! (و ممکنه جوابگو نباشه!)
    ...
    اگه خواستی به IC وصل کنی: پایه های FLIN , FRIN جفت جلو و RLIN , RRIN جفت عقبیه!
    اتصال به پورت هم: خروجی صوتت رو به AV قرمز و سفید وصل میکنی و پخش رو روی AUX MODE قرار میدی! و نوحه میزاری (آخه اربعینه!!)
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

سلام
      با استفاده از راه مدار تیونر رادیو میتونید درستش کنید
      مدار تیونر رادیو رو قطع میکنید و خروجی صدای برد تیونر رادیو ضبط که شامل (L.G.R) هست رو به خروجی سیم جک 3.5 میلی متری میزنید
      موفق باشید

دیدگاه

ممنون عزیز که جواب دادی

متاسفانه اون جک های rca خروجی هستن نه ورودی فکر کنم خروجی ساب باشن. به ورودی های آی سی متصل کردم به همون صورت جفت جفت اما عمل نکرد یعنی صدایی تو خروجی پخش نکرد بعد اومدم به ورودی های رادیو زدم الان صدا هست منتها مشکلی که وجود داره اینه که دو تا از چهار خروجی پخش صدا داره و موقعی که چیزی پلی نمیکنی نویز زیادی داره

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون همین کار رو کردم منتها نمیدونم مدار رادیو رو چطور باید قطع کنم

دیدگاه

ممنون عزیز که جواب دادی

متاسفانه اون جک های rca خروجی هستن نه ورودی فکر کنم خروجی ساب باشن. به ورودی های آی سی متصل کردم به همون صورت جفت جفت اما عمل نکرد یعنی صدایی تو خروجی پخش نکرد بعد اومدم به ورودی های رادیو زدم الان صدا هست منتها مشکلی که وجود داره اینه که دو تا از چهار خروجی پخش صدا داره و موقعی که چیزی پلی نمیکنی نویز زیادی داره

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون همین کار رو کردم منتها نمیدونم مدار رادیو رو چطور باید قطع کنم
          درود
          از پشت برد عکس قرار بدهید تا بهتر بتوان راهنمایی کرد....
          مدار تیونر رادیو که مشخص میباشد اگر شمارهها مشخص است پایه شماره 5و6 خروجی رادیو میباشد که شما با قطع کردن مسیر این پایه و وصل کردن به پایه فیش aux میتوانید ورودی aux داشته باشید...

اگر از این مدل فیش استفاده میکنید
          پایه 1 مشترک و به بدنه متصل بکنید...
          پایه 3 و 4 به خروجی تیونی متصل میشود ...
          پایه 2 و 5 به بعد از محل قطع کردن مسیر متصل میشود ...
          جدیدترین ویرایش توسط hossein951ann; ۲۱:۰۴ ۱۳۹۷/۰۷/۲۸.

دیدگاه

اقا ممنون همگی درستش کردم.

دیدگاه

سلام من سه سال پیش سر کل کل یه تعمیرکار سیستم صوتی با بیست سال سابقه کاری این کار انجام دادم اون شخص گفت اصلا امکان نداره ولی من درستش کردم البته بابت اینکه یاد بگیرم سر یه اشتباه یه امپی تری پلیربسیار حرفه ای ام رو که الان چهارصدهزار تومان بود سوزوندم ولی اخرش درست کردم و به همون شخص فقط نشون دادم که این کارو کردم ولی راهش نگفتم. حالا شما پیدا کردین هیچ نکردین به این ایمیل من یه پیامک بدین تا بهتون راهنمایی کنم فقط بگین از این سایت تخصصی هستین mehdifarzanehk@gmail.com

دیدگاه

اقا ممنون همگی درستش کردم.
                چجوری ؟من یه پخش ۶۸۵۰ دارم خودم سر در نمیارم میشه یه تعمیر کار معرفی کنین؟

دیدگاه

سلام وقت بخیر.مثل مشکل همین اقا من یک ضبطjvcدارم سی دی خور و دکمه مود رو میزنیم لاین این داره،الان من به دوتاrcaپشت عین همین عکس وصل کردم auxرو با تبدیل بهrca,ولی مشکل اینه که پیچ ولومم کار نمیکنه و روی صفر صدا قطعه واز یک تا ۵۰ صدا یک اندازست و از روی برد فلش خور صدا رو بالا میبرم ولی در کل صدا کمه و عجیب لینکه فقط از دوتابلتدگو عقب صدادمیاد با برد فلش خور ولی درحالت عادی مثل رادیو و سی دی چهرتابلندگو صدا دارند..چی کار کنم بنظرتون

دیدگاه

سلام دوستان
                    تمام پخشهایی که سوکت چنجر دارند رو میشه خیلی راحت فلشخور کرد یعنی برد فلش وصل کرد. نه نیاز به قطع مدار صوتی هست نه کاردیگه. فقط باید ورودی چنجر رو فعال کنید و بعدازون وقتی دکمه مود رو بزنید گزینه سی دی یا آیوایکس براتون میاد و میشه هر دستگاه صوتی بهش وصل کرد. فقط نیازه ببرید پیش تعمیرکار چون یکم حساسه و کوچکترین اشتباه مساویست با ازکار افتادن کل پخش. من خودم تعمیرکارم و تابحال چندتا رو انجام دادم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X