اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی در مورد خط adsl

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی در مورد خط adsl

من یه خط adsl با پهنای باند 512 دارم که سرعت دانلودم نهایتا روی 52 کیلوست با همه نرم افزارهام امتحان کردم
    میتونم باتنظیم مودم یا روش دیگه سرعتمو افزایش بدم
    مودمم d-link adsl+2-router --- dsl 2540t
    ممنون میشم کمکم کنید
    یعنی به دادم برسید

پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد خط adsl

باسلام.سرعت 64کیلوبایت تقریبا همون 512کیلوبیت برثانیه میشود.برای رسیدن از52 کیلوبایت به 64کیلوبایت
    بهتره بامرکز ADSL تماس بگیری.موفق باشید.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

سلام
      همونطور که دوستمون اشاره کرد سرعت ها بر حسب کیلوبیت بر ثانیه (Kbps) هست نه کیلوبایت بر ثانیه (KBPS)
      بعد اینکه شما سرویس مورد استفاده ت 512 هست که پهنای باندت نهایتا میشه 64کیلوبایت بر ثانیه .
      خب برا هر شبکه ای یه bandwidth وجود داره و یه throughput که همیشه دومی که مهمتره از اولی کمتره.
      البته نمیشه گفت که اینجا تروپوت شما 52 هست، ولی شرایط فیزیکی کابل کشی تلفن و مهم تر از اون فاصله ی سیمی شما تا ISP میتونه تاثیرگذار باشه.
      ولی بقول دوستمون یه تماسی با ISP داشنته باشین هم بد نیست.
      از نرم افزار های مختلفی هم که برا افزایش سرعت ADSL هست هم میتونی استفاده کنی. مثل ADSL accelerator
      البته انتظار معجزه رو ازشون نداشته باش.
      ولی من یکیشونو دیدم که خیلی تاثیرداشت
      Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

همه چیز طبیعیه. مشکلی نیست. اما میتونی با تنظیم نرم افزاری که باهاش دانلود می کنی به بیشترین مقدار ممکن که ISP اجازه میده دست پیدا کنی. هر دانلودر تعدادی کانکشن می سازه که اگه تو تنظیمات تعدادشو بیشتر کنی دانلودت بهینه میشه و به حداکثر سرعت دانلود میرسی. برای مثال IE موقع دانلود فقط 3 تا کانکشن میسازه اما با تنظیم دانلودرت (مثلا DAP) میتونی 16 تا کانکشن بسازی.
        دلا یاران سه قسمند ار بدانی
        زبانی اند و نانی اند و جانی
        به نانی نان بده از در برانش
        محبت کن به یاران زبانی
        و لیکن یار جانی را به دست آر
        به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

سلام
          بله همون طور که آرش جون فرمودن این تنظیمان IDM خیلی تاثیرگذاره.
          من یادم میاد سرعت دانلودمون تو دانشگاه با تنظیمات عادی حدود 105 بود و بعد از تنظیم رسید به365 ثابت.
          تنظیمات نوع کانکشن رو روی 10Mbps و 16 قسمتی قرار بده.
          سرعت دانلودت شاید بهتر شد.
          Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

من سرعت مودمم 128Kb/s اما موقع دانلود به 35KB/s هم میرسه که فکر کنم برای یه مودم 256 باشه oo: با اجازتون من اسم اینو گذاشتم عجیبه ی هشتم
            Goodbye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط powers
              من سرعت مودمم 128Kb/s اما موقع دانلود به 35KB/s هم میرسه که فکر کنم برای یه مودم 256 باشه oo: با اجازتون من اسم اینو گذاشتم عجیبه ی هشتم
              احتمالا ISP اشتباه کرده. حکم شرعیش رو نمیدونم از کی میشه پرسید. فعلا حالشو ببر.
              محبت کن به یاران زبانی

دیدگاه

برای یافتن سرعت خط adsl کافیه عددی را که میبینی در 8 ضرب کنی.
                **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

سلام دوستان
                  کسی مودم Asus AM-602 رو داره؟ میخوام ببینم نظرش در مورد این مورد (بصورت تجربی) چیه.
                  راستی یه سوال. مودم های ADSL2/ADSL2 plus کسی امتحان کرده با ADSL 1 کار میکنن یا نه؟ آخه انیم مودمی که گفت اصلا در مورد ADSL 1 چیزی نگفته.
                  راستی شنیدم سرعت 512 تو تهران حتی ماهی 9 تومن هم پیدا میشه. راسته؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
                    سلام دوستان
                    کسی مودم Asus AM-602 رو داره؟ میخوام ببینم نظرش در مورد این مورد (بصورت تجربی) چیه.
                    راستی یه سوال. مودم های ADSL2/ADSL2 plus کسی امتحان کرده با ADSL 1 کار میکنن یا نه؟ آخه انیم مودمی که گفت اصلا در مورد ADSL 1 چیزی نگفته.
                    من این مودم رو دارم. به همه دوستان هم اینو توصیه کردم. دو خروجی داره. Lan و USB . دارای روتر. یعنی میشه به 2 کامپیوتر رو به طور مجزا متصل بشه. از ADSL2 پشتیبانی می کنه. داخل جعبه اش کابلهای کانکشن رو داره. ( برخلاف خیلی از مودمها ) . ADSL2 یک پروتکل هست. بعضی از آی اس پی ها استفاده می کنن. اگرچه با این پروتکل میشه به سرعتهای بالایی دست پیدا کرد اما آی اس پی ها سرعت رو خودشون معین می کنن. به حال من و شما فرقی نمی کنه.
                    محبت کن به یاران زبانی

دیدگاه

طبق قانون از سرعت 256 به بالا را فقط به شرکتها و سازمانها میدن
                      سرویس هایی که با این سرعت و قیمت هستش معمولا تو یه منطقه share هست
                      در روزگاري كه لبخند آدم ها بخاطر شكست توست برخيز تا بگريزند. كورش كبير
                      شاد بودن، تنها انتقامي است که ميتوان از زندگي گرفت. ارنستو چه گوارا

دیدگاه

سلام دوستان
                        من این مودم را ندارم ولی مودم های ADSL2+ همگی ADSL1 را جواب می دهند.

بله پیدا می شه . ولی در ساعات خلوت 52 K داری . در ساعات شلوغ ممکنه یه 12 هم برسه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooya_ict

طبق قانون از سرعت 256 به بالا را فقط به شرکتها و سازمانها میدن
                          سرویس هایی که با این سرعت و قیمت هستش معمولا تو یه منطقه share هست
                          سلام به همه دوستان.

بله سرویس 512 تو تهران هست، حتی 5000 تومان (شرکت ایکام - 512k و 1گیگابایت محدودیت) اما این ارزونا عملا دو روزست! چون من که 128k دارم روزی نزدیک 500meg ریسیو دارم چه برسه به کسی که سرعتس 4 برابر من باشه!

و دیگه اینکه سرعت 512 فقط اداری نیست، مثلا شرکت شهراد در غرب که خودم از اون سرویس میگیرم 512 نا محدود برای منزل هم داره! (اینا رو برای تبلیغ نگفتم.)

برای فهمیدن سرعت واقعیتون هم میتونید به سایت زیر که مربوط به "سازمان آزمایشات ارتباطات زیرساختی اینترنت" جهانه برید.

اولا اینکه باید Flash Player برای مرورگرتون نصب باشه.

>> صبر کنید تا صفحه کامل load بشه در اینصورت باید دو تا شکل مثل کیلومتر شمار و آمپر آب پیکان! ببینید، سپس روی اون هرم زرد رنگ کلیک کنید و منتظر بشید تا تست تموم بشه سپس نتیجه واقعی رو به همراه اسم ISP تون و.... مشاهده میکنید.

مثلا نتیجه این آزمایش برای یکی از پر سرعت ترین شبکه های جهان شکل زیره:

WOW :surprised:

دیدگاه

محمد جان لطف می کنی عکسهاتو تو سایت www.up.ma یا www.ecapic.ir پلود کنید ؟

به علت لطف زیاد ISP من و بعضی از بچه ها ، عکس ها رو نمی تونم ببینم

ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجید نصراله زاده
                              محمد جان لطف می کنی عکسهاتو تو سایت www.up.ma یا www.ecapic.ir پلود کنید ؟

به علت لطف زیاد ISP من و بعضی از بچه ها ، عکس ها رو نمی تونم ببینم

ممنونم
                              برای پست فوق انجام شد. برای پست های بعدی هم همینکار صورت میگیرد. :job:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X