اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد ضبط مدل aiwa nsx-vc223

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد ضبط مدل aiwa nsx-vc223

سلام دوستان

من یه ضبط ایوا مدل nsx-vc223 دارم که به عنوان اسپیکر ازش استفاده می کنم مشکلی اینه که کلید های پنل به درستی کار نمیکنه و بعضی از کلید ها هم به مرور از کار افتادن مثلا دکمه video/aux باید چند بار بزنم تا عمل کنه همچنین کنترل هم همین مشکلو داره یعنی کلید aux کنترل چند بار باید میزنی تا نتیجه بگیری
    دوستان لطفا راهنمایی کنید .

پاسخ : راهنمایی در مورد ضبط مدل aiwa nsx-vc223

سلام دوست من به نظر من با احتیاط اوراقش کن مدار آمپلیفایرشو تبق شماتیک از بردش جدا کن البته اگه جدا نیست بعد مدار تغذیه و ترانس رو هم جدا کن با فیش ورودی AUX و فیش خروجی بلندگوها بعد اینها رو تو یه جعبه خوشگل مونتاژ کن یه ولومم خوشگل با یه کلید روشن خاموشم بزار جلوی دستگاه برای شما که فقط با AUX کار داری بهترین گذینس البیه میتونی یه برد فلش پلیر ساده یا تصوریم براش بزاری
    اینم لینک سرویس منوال ضبط که قسمت آمپ و تغذیه را مشخص کرده
    Electronics forum for electronics experts to repair defective appliance.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

بقیهه قطعاتشم بعدا بدردت میخوره
    جدیدترین ویرایش توسط madar1; ۱۲:۲۵ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵.

دیدگاه

وقت بخیر
      کافیه که دستگاه رو باز کنید و کلید مورد نظر رو شستشو و تمیز کنید !! کلید کنترل هم کثیف شده یا پوشش گرافیت اون از بین رفته میتونید مازیک گرافیت تهیه کنید و درب کنترل رو باز کنید و به کلید مورد نظر بزنید تا مثل روز اول کار کند .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط taktrashe نمایش پست ها
        وقت بخیر
        کافیه که دستگاه رو باز کنید و کلید مورد نظر رو شستشو و تمیز کنید !! کلید کنترل هم کثیف شده یا پوشش گرافیت اون از بین رفته میتونید مازیک گرافیت تهیه کنید و درب کنترل رو باز کنید و به کلید مورد نظر بزنید تا مثل روز اول کار کند .....
        درود بر شما با اسپری خشک تمیز کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masooyan نمایش پست ها
          درود بر شما با اسپری خشک تمیز کنم؟
          درود
          دکمه ها را باید با اسپری خشک شستشو بدهید...
          ولی چون عمر ضبط بالا میباشد تعویض دکمه ها ضروری میباشد ، دکمه ها هم قیمتی ندارند و تعویضشان هم سخت نمیباشد....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
            درود
            دکمه ها را باید با اسپری خشک شستشو بدهید...
            ولی چون عمر ضبط بالا میباشد تعویض دکمه ها ضروری میباشد ، دکمه ها هم قیمتی ندارند و تعویضشان هم سخت نمیباشد....
            درود مجدد
            دکمه ها (تکت سویچ) تعویض شدند منتهی الان دیگه هیچکدوم کار نمیکنن لطفا راهنمایی کنید ایراد کار کجا میتونه باشه؟ ضمنا کنترل هم دیگه فرمان رو اجرا نمی کنه سنسور گیرنده مادون قرمز هم تعویض شده است.

دیدگاه

درود
              دوستان مشکل حل شد و تمامی تکت سویچ های تعویض شده در حال حاضر به درستی کار می کنند.
              -----------------------------------------------------------------------------
              بورد تکت سویچ ها با اسپری خشک ناهید به طور کامل و با دقت شستشو داده شد و مشکل حل شد.
              ممنون از تمامی دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X