اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کپی مدار امپلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کپی مدار امپلی

سلام به همه دوستان من یه اسپیکر داشتم که خراب شد بازش کردم به منبع تغذیه که تستش کردم دیدم اتصال کوتاه شده امپر میکشه حالا اومدم مثل همون مدارو داخل التیوم کشیدم و بردشو ساختم الان میبینم بازم اتصال کوتاه هست مشکل چی میتونه باشه مدار اصلی تا هویه به یکی از خازنا نزدیک کردم ورق مس از برد جدا شد همه قطعات برد که ساختمم جدید گرفتم از برد قبلی استفاده نکردم
    جدیدترین ویرایش توسط jahan4115; ۱۵:۳۰ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷. دلیل: کامل کردن توضیحات

پاسخ : کپی مدار امپلی

نوشته اصلی توسط jahan4115 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من یه اسپیکر داشتم که خراب شد بازش کردم به منبع تغذیه که تستش کردم دیدم اتصال کوتاه شده امپر میکشه حالا اومدم مثل همون مدارو داخل التیوم کشیدم و بردشو ساختم الان میبینم بازم اتصال کوتاه هست مشکل چی میتونه باشه مدار اصلی تا هویه به یکی از خازنا نزدیک کردم ورق مس از برد جدا شد همه قطعات برد که ساختمم جدید گرفتم از برد قبلی استفاده نکردم
    اگه امکان دره یک عکس از برد اسپکر بزار تا بهتر راهنمایی کنم

دیدگاه

سلام اولا که یه عکس بزارید ببینیم چی به چیه

اگه جریان می کشه میتونه از ای سی امپلی فایر اسپیکر باشه حالا بازم عکسش رو بزارید ای سیشم ببینید چی هست
      موفق باشید
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

خودمو کشتم نشد عکس ارسال کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ایسی tda 2004 هست

دیدگاه

خودمو کشتم نشد عکس ارسال کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ایسی tda 2004 هست
          ببین موقع که تغذیه وصل می کنی و جریان می کشه چی داغ میشه
          بدرود
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

فقط ایسی داغ میشه چند بارم ی صدای ضعیف پخش کرد ولی بیشتر صدای تلوزیون قدیمیا بود برفک پخش میکرد صدای اونو میداد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X